Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem lenne gyanús, hogy a...

Nem lenne gyanús, hogy a lányotok "csak úgy" elkér 30 ezer forintot?

Figyelt kérdés

Ma mesélte egy munkatársam, hogy a lánya tegnap kért tőle 30 ezer forintot. Ne mondta el mire kell neki, de azt mondta, hogy nagyon fontos. És bejelentette, hogy jövőhéten hétfőtől szerdáig egy barátnőjénél lesz.

Nem mondtam a barátnőmnek, de szerintem a lánya abortuszra kérte a pénzt.


2010. júl. 9. 15:47
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/80 A kérdező kommentje:
Remélem, de manapság hol tudnak hétköznap bulizni? :S
2010. júl. 9. 17:41
 72/80 anonim ***** válasza:
El sem hiszed hány helyen lehet hétköznap hajnalig tartóan bulizni, ha te azt tudnád! Én pl. egyszer 120 kmt utaztam kedden este egy buli kedvéért. Belépővel együtt majd 20 ezret hagytam ott, és alkoholt nem is ittam! Szerda reggel hatig tartott a buli, utána meg irány a suli, mert tíztől órám volt.
2010. júl. 9. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/80 anonim ***** válasza:
75%
Valoban abortusz gyanus foleg a 2 napos kimaradas miatt, de mivel elmult 18, nem koteles elmondani a szuloknek. Az mas kerdes, hogy mennyire destruktiv ez a viselkedes, de kulso szemlelokent ezzel semmit sem tudsz kezdeni. En a helyedben nem szolnek a munkatarsnak a sejtesedrol, ugyanis csak marcangolna ez ot, de ezen mar nem lehet segiteni. Ne hozd fel neki.
2010. júl. 9. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/80 A kérdező kommentje:
Hát, így 30 fölött nem járok már bulizni.
2010. júl. 9. 18:14
 75/80 anonim ***** válasza:
17%
Na és ha abortuszra kérte? Mi közöd hozzá?! SEMMI ! A saját házad táján nincs mit takarítani, más életén kell fröcsögni? Vagy csak irigy dög vagy, mert a munkatársad tudott adni ennyi pénzt a gyerekének?
2010. júl. 9. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/80 A kérdező kommentje:

"Vagy csak irigy dög vagy, mert a munkatársad tudott adni ennyi pénzt a gyerekének?"


Tanulj meg kulturáltan beszélni, ha már ilyen oldalt látogatsz.

2010. júl. 9. 20:10
 77/80 anonim ***** válasza:
13%
Te meg tanulj már meg nem beleszólni mások életébe...Olyan leszel, mint a barátok Közt-ből Magdianyus....
2010. júl. 9. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/80 anonim ***** válasza:

Utolsó 2ő nektek meg nem ártana egy etikett tanfolyam.:D

Most úgy őszintén bajod van a kérdéssel ?Ha igen méssz tovább nem válaszolsz rá.Én így teszem-hogy tudom megállni?Ha hülye a kérdés röhögök rajta egyet ennyi megyek tovább.

Nem értem miért kell még ezek után is leócsárolni a kérdezőt. Ez egy olyan oldal ahova bármilyen kérdést fellehet tenni.Tudjátok mit?Menjetek ócsárolni az olyan kérdéseket mint pl.Gáz ha 12 évesen még szűz vagyok merthogy a barátnőim már nem azok és kezdenek cikizni?- Elfog amiatt hagyni,mert nem nyelem le most mit tegyek?- Na ezekhez a kérdésekhez menjetek és ott írjatok véleményt.Oda több mindent lehetne írni.

2010. júl. 9. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/80 anonim ***** válasza:
18%
Figyelj! Én szinte az összes választ elolvastam. Először Én is gondolkoztam, hogy most abortuszra kellett e a lánynak. Először azt hittem, hogy a saját lánya - nem olvastam el a leírást. Aztán elolvastam rendesen és néztem, hogy a kollégájának a lányához neki mi köze van? Elhiszem, hogy aggódik érte, de ez akkor sem az Ő dolga.
2010. júl. 9. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/80 anonim ***** válasza:
Tdod előző az ilyenek unatkoznak,irigyek rosszindulatúak.30 évesen nem jár bulizni akkor már érthető h savanyú a szőlő meg ő mga is sajnos.
2010. júl. 10. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!