Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem lenne gyanús, hogy a...

Nem lenne gyanús, hogy a lányotok "csak úgy" elkér 30 ezer forintot?

Figyelt kérdés

Ma mesélte egy munkatársam, hogy a lánya tegnap kért tőle 30 ezer forintot. Ne mondta el mire kell neki, de azt mondta, hogy nagyon fontos. És bejelentette, hogy jövőhéten hétfőtől szerdáig egy barátnőjénél lesz.

Nem mondtam a barátnőmnek, de szerintem a lánya abortuszra kérte a pénzt.


2010. júl. 9. 15:47
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/80 anonim ***** válasza:
53%

És neked az miért fáj,ha mi véleményt mondunk?Válaszolni kell rá elvileg kérdést tett fel.

Anonym oldal,olyan kérdés tesz fel amit akar.

És igen furcsa.Mert ha mondjuk tőlem kérne a lányom ilyen sok pénzt én akkor adnám neki oda, ha elmondaná.De mivel semmit nem mondott az anyjának ,hogy mire kell neki ,jóhogy egyből mindenki abortuszra gondol.Na meg ugye mostanánság elég sokan abortuszra mennek...

Elég sz@r ha a saját anyjában nem bízik meg.

2010. júl. 9. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/80 anonim ***** válasza:
52%
Nekem adta, gazdatlan kismacskak etetesere kellett... Gond?
2010. júl. 9. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/80 anonim ***** válasza:
39%
16:50 Muszáj kötekedni? Utálom az ilyen gyerekes embereket mint te. Azt hiszed okosabb vagy mindenkinél.
2010. júl. 9. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/80 anonim ***** válasza:
69%

Kedves kérdező,

Valószínűleg a te lányod is hasonló korú és éppen neked ez a mumus félelmed, vagy a lány anyjának az (Az én szüleim folyton azt hitték füvezem, pedig egyszer sem próbáltam ki) Van ilyen, te attól félsz,hogy a lányod terhes lesz és ezért gondolod, hogy abortuszra kell a pénz. Lehet hogy igen, de millió más oka is lehet, elment bulizni stb, szerintem mond a bátnődnek, hogyha aggódik kérdezze meg hova megy.

2010. júl. 9. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/80 anonim ***** válasza:
100%

Ezen lehet vitatkozni, találgatni megannyi dolog van amire kérhette a pénzt!!

Minek itt találgatni!

Na de ő dolga és a szülei gondolkodjanak azon hogyha már annyi eszük nem volt hogy megkérdezzék mire költi!

2010. júl. 9. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/80 anonim ***** válasza:
53%

16.55- Nem kötekedek elmondom a véleményemet szólásszabadság van tudtommal.Neked ahhoz semmi közöd,hogy én mit gondolok a kérdésről.Ha nekem ez a véleményem csak miattad nem fogom megváltoztatni.Persze lehetnek még több dolgok is amire költheti nemcsak az abortusz,de ez most tök mindegy.

És egyáltalán nem okoskodok,mint írtam előbb csak véleményt írok:D Ha ez neked fáj akkor sajnálom. Te biztos okosabbnak akarod tartani magad másoknál;)

Én viszont senkinél sem tartom magam többre kezdjük itt.Ha te ezt látod az írásomból és így mondassz rólam véleményt, ítélkezel,akkor csak gratulálni tudok:D.Na de erről ennyit.


Egyébként meg kedves kérdező! Miért nem mondod meg a barátnődnek, hogy kérdezze meg a lányát,hogy mire kell neki a pénz?Azért mégis csak az anyja.

2010. júl. 9. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/80 anonim ***** válasza:
56%
16:55 Persze, a legjobb védekezés a támadás, s most próbálod rám fogni az egészet. (én hiszem magamról, h okosabb vagyok stb. )
2010. júl. 9. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/80 anonim ***** válasza:
45%
Még mindig csak véleményt írok :D Miért fáj?:)
2010. júl. 9. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/80 anonim ***** válasza:
79%

ha szerinted arra kérte talán beszélj vele, nehogy az legyen hogy egy henteshez megy és legközelebb már csak a temetésen találkoztok -.-"

am meg jobb tőle megkérdezni/megbeszélni mint találgatni, hogy talán a gyereke bajban van. ha nem az lehet h öszevesztek, te döntsd el megéri -e belekeveredni

2010. júl. 9. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/80 anonim ***** válasza:
100%

Nehogy már azon vesszetek össze ki az okosabb, ez tényleg nevetséges.

Egyébként fogalmam sincs miért kell neki az a pénz, lehet, hogy abortuszra. És őszintén szólva az sem érdekel ki hány csekket fizet be belőle. Van, aki egyet sem, van aki 4-5-öt is. Nem foglalkozom másik anyagi dolgaival, sem mások keresetével és az sem érdekel ki hogyan osztja be és mikor miért mennyit ad a gyerekének.

2010. júl. 9. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!