Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem lenne gyanús, hogy a...

Nem lenne gyanús, hogy a lányotok "csak úgy" elkér 30 ezer forintot?

Figyelt kérdés

Ma mesélte egy munkatársam, hogy a lánya tegnap kért tőle 30 ezer forintot. Ne mondta el mire kell neki, de azt mondta, hogy nagyon fontos. És bejelentette, hogy jövőhéten hétfőtől szerdáig egy barátnőjénél lesz.

Nem mondtam a barátnőmnek, de szerintem a lánya abortuszra kérte a pénzt.


2010. júl. 9. 15:47
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/80 anonim ***** válasza:
69%
De nagyon gyanús lenne, mivel jól tudja a lányom, hogy ennyi pénzem nekem nincs.
2010. júl. 9. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/80 anonim ***** válasza:
84%

Tyűű mekkora vita lett itt.

Nyugii emberek,ez az oldal arra van,hogy kérdéseket tegyünk fel,és nyílván azért mert véleményeket,válaszokat várunk.Senkinek sem lehet egyforma válasza,ezért nem kell belekötni a másikba.Lehet ab.ra kérte,lehet,hogy nem.Ezt mi itt nem tudhatjuk.Én az anyukája helyében tuti rákérdeztem volna hogy mire kell ez az összeg.Tényleg nem szép dolog mások életében kutakodni,de gondolom a kérdező aggódik...Van ilyen..A magánügye.

2010. júl. 9. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/80 A kérdező kommentje:

Nem kell egymás nyakának ugrani.

Nincs 18 éves lányom. :)

Senki nem szól bele a másik dolgába. Feltettem egy kérdést, normális válaszokat várva.

Van akinek sikerült, van akinek nem.

2010. júl. 9. 17:26
 64/80 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy arra kérte. Azt mondta, nagyon fontos, és tényleg az (ha a tipp helyes). Nem csapta be az édesanyját, és lehet, hogy éppen azért nem mondta el, hogy a kórházba megy, mert nem akarja, hogy aggódjon, és mert szégyelli magát.


Talán egyszer majd elmeséli. És talán ettől még jobban megbízik az anyjában, mint eddig, mert az anyja is szó nélkül bízott benne, amikor azt mondta neki, hogy fontos.


Én szintén 30.000 Ft-ot kértem nemrég az édesapámtól. Nekem számlákra kellett, mert az egyik munkámat késedelmesen fizették ki, és nekiálltam magyarázkodni, hogy mikre fogom költeni, de belém fojtotta a szót, megölelt és azt mondta, nem kell igazolnom magam, neki elég, hogy szükségem van rá. Nekem ez a mondat rengeteget jelentett. A pénzt vissza fogom fizetni, de ezt a bizalmat örökbe adta nekem.

2010. júl. 9. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/80 A kérdező kommentje:

A barátnőm (és munkatársam is egyben) rákérdezett, de a lány azt mondta, hogy nem mondhatja el mire kell. Kiskora óta ismerem a lányt, természetes hogy aggódom érte.

Senki nem akar az ő magánéletébe turkálni. Nem fogok beleszólni az életükbe, csupán feltettem egy kérdést.

A kérdésem az, hogy: "Nem lenne gyanús, hogy a lányotok "csak úgy" elkér 30 ezer forintot?"


Senki nem azt kérte, hogy véleményezzétek, hogy abortuszra ment-e, vagy sem. De valljuk be, a legtöbb embernek az jutott eszébe.

Ismerem őket annyira, hogyha a lány bulizni akart volna, akkor megmondja őszintén.

Biztos oka van, hogy nem is hazudott, de nem is volt teljesen őszinte az anyjával.

2010. júl. 9. 17:30
 66/80 A kérdező kommentje:

ma 17:28

:)

2010. júl. 9. 17:32
 67/80 anonim ***** válasza:
16%
Nem értem a moderátorok miért nem törölték a kérdést. Egyértelműen provokatív, és nem is kérdés.
2010. júl. 9. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/80 anonim ***** válasza:

A legtöbb embernek azért jutott eszébe az abortusz, mert odaírtad a magyarázat végére, hogy szerinted abortuszra kellett a pénz, elvéve ezzel mások elől a szabad asszociáció lehetőségét.


Lehet, hogy ha nem írod oda, akkor itt nagy egyetértés lenne, hogy Lady GaGa koncertre kell neki a pénz, és három napig sorba áll a jegyért.

2010. júl. 9. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/80 A kérdező kommentje:

"Nem értem a moderátorok miért nem törölték a kérdést. Egyértelműen provokatív, és nem is kérdés."


Nem provokatív. Csak te látod annak.

2010. júl. 9. 17:35
 70/80 anonim ***** válasza:
Szerintem messze nem biztos, hog abortusz, persze az is benne van a pakliban..De lehet szó buliról, fesztiválról, akármi másról is..
2010. júl. 9. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!