Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem lenne gyanús, hogy a...

Nem lenne gyanús, hogy a lányotok "csak úgy" elkér 30 ezer forintot?

Figyelt kérdés

Ma mesélte egy munkatársam, hogy a lánya tegnap kért tőle 30 ezer forintot. Ne mondta el mire kell neki, de azt mondta, hogy nagyon fontos. És bejelentette, hogy jövőhéten hétfőtől szerdáig egy barátnőjénél lesz.

Nem mondtam a barátnőmnek, de szerintem a lánya abortuszra kérte a pénzt.


2010. júl. 9. 15:47
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/80 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem fesztiválozni ment..
2010. júl. 9. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/80 anonim ***** válasza:
84%

Nem biztos, hogy abortusz.

Lehet, hogy Hubertusz.


Lehet, hogy drogdíler a kicsike.

2010. júl. 9. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/80 anonim ***** válasza:
83%

16:04 vok

szóval ezzel azt akartam mondani, hogy azért mert eltűnik 3 napra, nem feltétlenül kórházat és abortuszt jelent. Belekeveredhetett bármilyen balhéba. Az is lehet, hogy tartozik vkinek. De ha mindenképp rosszra akarunk gondolni,akkor lehet drogra kell a zsé, és szét drogozzák/bulizzák az agyukat.Ha ezt megmondja otthon,biztosan nem kapna zsét. De még egy csomó mindenre lehetne találgati

2010. júl. 9. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/80 anonim ***** válasza:
85%
Vagy egyszerűen elutaznak valahova.
2010. júl. 9. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/80 anonim ***** válasza:
81%

és ha csak utazgatni megy vagy bulizni azt nem lehetne elmondani egyszerűen?akkor nem kellene ezen csácsmocsgni-.-

egyébként drogra is gondoltam. de akkor a 30ezer az elég sok...

2010. júl. 9. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/80 anonim ***** válasza:
51%
16:05 bocsi, nem tudtam h a Balaton Sound nem most van, csak tippeltem:) De lehet h más fesztiválra mennek, vagy csak simán buliznak hasonló.
2010. júl. 9. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/80 A kérdező kommentje:
Senki nem kérte, hogy ócsárolj valakit.
2010. júl. 9. 16:18
 38/80 anonim ***** válasza:
69%
De egyébként ha a Te (válaszadók) lányod csinálja ugyanezt neked mi lenne az első gondolatod? Mikor eléd áll h kéne 30 ezer ft,és h jövöhéten hétfőtől szerdáig barátnőinél lesz. Mikor csak ennyit közöl még. Mire gondolnál legeslegelőször? de csak őszintén!
2010. júl. 9. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/80 anonim ***** válasza:
88%
pl. arra, hogy egy vasat sem kapsz, amíg nem közlöd mire kell? Normális embereknél így zajlik, nem adok, aztán találgatok...
2010. júl. 9. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/80 anonim ***** válasza:
83%

"Örülök, hogy valakinek 30 ezer nm nagy összeg. Én abból 3 sárga csekket befizetek."

Most tényleg nem akarlak bántani, de ez nagyon kisstílű. Azt csinál a pénzével, amit akar. Téged inkább csak ez zavar.

Abortusz az meg max 2 nap, ismerősöm volt, egy nap alatt végzett, szörnyű:S

2010. júl. 9. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!