Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek hogy megbecsüljenek?

Mit tegyek hogy megbecsüljenek?

Figyelt kérdés

22 éves lány vagyok, párom 23 , apósom 71 éves. Velük élek együtt, kb 2 éve hogy hozzájuk költöztem mert nem szeretünk volna a párommal albérletbe menni ergo az idős apját se akarta egyedül hagyni.

Szóval bármit teszek értük egyszerűen nem érdekli őket semmi , egy köszönömöt nem kapok és a párom nagyon ritkán lep meg kis apróságokkal. Volt hogy nem tudtam elmosogatni, mire hazaértem munkából a koszos edények rám vártak. Ma direkt nem főztem tudtam hogy barátom itthon van , arra lusta volt hogy elmenjen a boltba és ősszeüssön maguknak valamit. Bármit veszek a boltban, mindenre azt mondják az nem jó, meg azt hogy üres a hűtő, nincs mit enniük.

Mikor nem éltem velük mindennap kólát ittak, kenyérrel meg szalámival mert főzni se tudnak, páromat is én tanítottam meg alapokra.

Apósom ráadásul szívbeteg folyton ém rohangáltam vele a kórházba, amputálták a lábujját mert lusta volt szedni a gyógyszereit és a lábában érszűkület keletkezett. Mindennap kötözöm neki a lábát, injekciót beadom neki és sz.rt se kapok érte, félre ne értsétek nem várom el csak belefáradtam és egy robotnak érzem magam, folyton menekülni akarok innen. Párom mellesleg dolgozik, de ritkán segít. 2 hónapig itthon volt mert bokaficamja volt, bármit kért mindent megtettem neki. Mit tegyek még? Úgy érzem mintha 2 gyerekem lenne és nem pedig 2 felnőttel élnék együtt.



2019. jún. 25. 18:51
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez csak egyre rosszabb lesz... én a helyedben nem csak menekülni akarnék, hanem menekülnék is.

24 vagyok, egyetemista de attól még főzök magamra és rendben tartom a lakást is.

2019. jún. 25. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem szeretetből csinálod, lépj le onnan
2019. jún. 25. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Szeretetből csinálom de van egy határ mikor már megunod és nem kapsz semmit se, még egy köszit se. Csak folyton hiszti meg a kötekedés megy és apósom engem nevez lustának.
2019. jún. 25. 19:02
 4/9 Sterre ***** válasza:
100%
Aki nem értékeli a jelenléted azt majd a hiányod fogja. Szerintem lépj le minél előbb amíg meg teheted!
2019. jún. 25. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj te itt ingyencseléd vagy. Azt csinálod mint egy háéztartási alkalmazott, fizetés nélkül. Annak is néznek. Nagyon, nagyon fiatal vagy ahhoz hogy ebbe gy napig is beletörődj! Remélem van hova menned - menj. És ne menj vissza, ez a fickó veled nem fog megváltozni, max pár hétre. Talán sokkal később, mással. Sajnálom :(
2019. jún. 25. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
A barátod egy paraszt, hogy nem becsül meg, ritka a hozzád hasonló lány aki ilyen szorgalmas. Szerintem lépj le onnan, a barátod a tesomra emlékeztet, ő is mindig kötekedik a párjával, semmi sem jó neki, beleköt mindenbe, nem tud olyant főzni amibe a tesom ne kötne bele, bármi baj van a csaj a hibás stb., savanyú egy élete van a barátnőjének, de már gyerek van, és amugy se lenne hova menjen, ha te megteheted menj onnan, fiatal vagy, akár külföldre is Au pair-nak pl.itt jobb nem lessz neked.
2019. jún. 25. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Halmai Annamária válasza:
Szerintem te nem vagy normális.
2019. jún. 26. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ezt már többször megkérdezeted, akkor is azt mondták, hagyd ott öket - de te nem teszed, csak mindig újra kiírod a kérdést. MIÉRT????
2019. jún. 26. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
22 éves vagy és dolgozol. Mi a bánatért vagy még ott? Valahol előtte is laktál, elvoltál, miért gondolod, hogy ezen a szinten meg kellene rekedned ilyen fiatalon? A pasid sz..ba se vesz, a családjával együtt ingyen cselédnek használ. Ilyen konstrukciót minden sarkon összeszedhetsz, szóval vesztenivalód semmi sincs. Innen csak felfele vezet az út, lépj!
2019. jún. 26. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!