Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan, akinek a férje...

Van olyan, akinek a férje "semmihez" sem ért? Vannak belőle konfliktusok?

Figyelt kérdés

Azért kérdem, mert vőlegényem van, és mióta együtt élünk nagyon sok mindenen megütközök. Tényleg szinte semmit nem tud itthon megcsinálni, mindent én csinálok, én rakok össze dolgokat, én szerelgetek, a múltkor festés után (természetesen én festettem) a villanykapcsolót akarta visszarakni egy fél órát szenvedett vele, teljesen kiakadt, még el is törte, én meg csak csodálkoztam, hogy még ezt sem? (Persze nem akartam megbántani nem mondtam neki.) Ha valamit mégis csinál, ott kell állnom mellette, különben képes lenne agyoncsapatni magát az árammal is, mert annyi sem jut eszébe, hogy mielőtt belepiszkál lekapcsolja. Egyszer a zuhanycső cserélése állította szinte megoldhatatlan feladat elé, és inkább akarta megszigetelő szalagozni, mint felcsavarni egy újat. Tényleg az van, hogy vagy én csinálom meg, vagy ha én nem tudom, akkor segítséget kell hívni, még akkor is, ha mondjuk csak a számítógép újratelepítéséről van szó.


Nem utálom érte, csak a házasság előtt jól ki kell nyitni a szemet és nem szeretnék úgy járni, hogy 10 év után már rosszul legyek attól esetleg, hogy semmit se tud megcsinálni. Vannak pozitív példák is igaz?


2010. júl. 9. 14:02
1 2 3 4
 11/34 A kérdező kommentje:
már 30 éves. :( Nem szerelőhöz akarok hozzámenni, és nem bravúrokat várok el tőle, de őszintén megdöbbentem, hogy nem tudott egy villanykapcsolót visszapattintani a helyére. Az áramot pedig akkor nem kapcsolta le, mikor elkezdte lecsavarozni a konnektort. Persze, hogy nem tudok mindent, megcsinálni, de érted nem kell szakácsot hívni egy ebédhez, vagy mosónőt a mosáshoz.
2010. júl. 9. 14:20
 12/34 A kérdező kommentje:
Nem vagyok torkig vele, csak félek tőle, hogy előbb-utóbb odajutnék, ezért kérdeztem, hogy más is ilyen. A munkája nem kíván nagy szakértelmet, amolyan átlagos, és itthon semmire sem jó. Nem tudom miért lehet ilyen.
2010. júl. 9. 14:22
 13/34 anonim válasza:
79%

Oh ! Ez ma már egy trendy dolog !

Jó dolog balféknek lenni, mert akkor több a szabadidő.


26 éve élek a feleségemmel szép kapcsolatban és állítom, hogy az időnként megszenvedett közös munka sokkal inkább összeköt, mint a semmittevés.

Ha kell elolvasok ezer szakkönyvet, mert csak a saját lelkiismeretes, csak anyagköltségből álló munkámban bízok.


Javaslom, hogy vegyél a férjednek egy kisebb barkács készletet szülinapjára.

Ha igényled, leírom mik lennének a legfontosabbak.

Megfogod látni, hogy előbb-utóbb használni fogja, főleg ha sikerélménye is lesz.

2010. júl. 9. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 A kérdező kommentje:

14.11 én is ezt láttam. Onnan tudom én is a dolgokat. Ha nem értenék hozzá, akkor meglennénk lőve teljesen.


14.22 az jó lenne ha leírnád miket vegyek neki, hátha örülne neki.

2010. júl. 9. 14:24
 15/34 anonim ***** válasza:
1%
Gondolom te is ugyanolyan átlagos vagy mint ő... Meg ugye a pénz az kell az átlagos munkájából? Szerinted direkt ilyen? Megáll az ész hogy milyen problémák vannak. Másnak még barátja sincs meg családja, neked nem elég amid van?
2010. júl. 9. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
9%
miért mentél hozzá?mielött össze házasodtál vele éltél vele legalább 1évet?
2010. júl. 9. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk detto ez van, 3 hónap múlva esküvő... Ráadásul nagyon fiatalok vagyunk. Hát én ennyi év alatt rájöttem, hogy nem Ő tehet róla, hogy ezekre képtelen, hanem a szülei ilyennek nevelték (hosszú). Ezért sok mindent elnézek neki. A baj csak ott kezdődik, hogy fáradt vagyok, mert mindent nekem kell megcsinálni, még bevásárolni SEM tud rendesen, egyem a szívét. :D Megoldást eddig nem találtam.
2010. júl. 9. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
100%
Apukám is ilyen, mindenre azt mondta otthon, hogy "Én ehhez nem értek." Anyukám csinálta a házimunkát, ha festeni kellett ő festett, ha szerelni, akkor ő szerelt, stb. Nem akarlak elkeseríteni, de el is váltak. Igaz, nem csak ezért, de szerintem ennek is köze volt ahhoz, hogy a vége felé nem volt már olyan jó a házasságuk.
2010. júl. 9. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
77%
Eső 14:25, én a 3. vagyok, hagyjad a kérdezőt!! Fogalmad sincs milyen benne élni!! Mindenhol ott kell lenne, mert megáll a világ!! Egy palacsintát nem tud megfordítani egyedül, elintézni se semmit! Elég sz*r!
2010. júl. 9. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
72%

Ki mondta, hogy összeházasodtak? Tudtok olvasni bakker?


Amúgy ez nagyon gáz, a gép újrarakás kb. annyi, hogy berakod a cd-t és mindent re OK.


Figyi, ha azt mondanád, hogy a számítógépekhez ért, vagy valamihez ért, csak máshoz nem az még elmegy. De ha semmihez, akkor az nagyon gáz!


Bezzeg téged itt szidna mindenki, ha azt írnád, hogy csak tejberizst és teát tudsz főzni és fingod sincs a mosógépen melyik program micsoda, vasalni na azt meg végképp nem tudsz. Manapság az a normális, ha a férfi nem ért semmihez vagy mi?

2010. júl. 9. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!