Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan, akinek a férje...

Van olyan, akinek a férje "semmihez" sem ért? Vannak belőle konfliktusok?

Figyelt kérdés

Azért kérdem, mert vőlegényem van, és mióta együtt élünk nagyon sok mindenen megütközök. Tényleg szinte semmit nem tud itthon megcsinálni, mindent én csinálok, én rakok össze dolgokat, én szerelgetek, a múltkor festés után (természetesen én festettem) a villanykapcsolót akarta visszarakni egy fél órát szenvedett vele, teljesen kiakadt, még el is törte, én meg csak csodálkoztam, hogy még ezt sem? (Persze nem akartam megbántani nem mondtam neki.) Ha valamit mégis csinál, ott kell állnom mellette, különben képes lenne agyoncsapatni magát az árammal is, mert annyi sem jut eszébe, hogy mielőtt belepiszkál lekapcsolja. Egyszer a zuhanycső cserélése állította szinte megoldhatatlan feladat elé, és inkább akarta megszigetelő szalagozni, mint felcsavarni egy újat. Tényleg az van, hogy vagy én csinálom meg, vagy ha én nem tudom, akkor segítséget kell hívni, még akkor is, ha mondjuk csak a számítógép újratelepítéséről van szó.


Nem utálom érte, csak a házasság előtt jól ki kell nyitni a szemet és nem szeretnék úgy járni, hogy 10 év után már rosszul legyek attól esetleg, hogy semmit se tud megcsinálni. Vannak pozitív példák is igaz?


2010. júl. 9. 14:02
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
100%
El kell, hogy keserítselek. Nincsenek, pozitív példák. Én otthagynám.
2010. júl. 9. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
66%
Hát, szó mi szó, elég anyámasszonykatonája, de változhat még :):) A munkájához biztosan ért, ezek amiket felsoroltál pedig nem mindennapos dolgok. Hülyeség ilyenért elhagyni, ennyi erővel elhagyhatná mindenki azokat a nőket, akik bénán törtlik a port, vagy problémát okoz eleinte a porszívó vagy a mikró bekapcsolása. Majd besimul :)
2010. júl. 9. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
90%

Ne haragudj de jót mosolyogtam ahogy ezt elolvastam. :)

Hát ez semmiképpen sem egy megszokott dolog... A párom még csak 21 éves, de egyszerűen még nem volt olyan, amit nem csinált volna meg.

Valahogy rákellene vezetni, hogy megtanuljon néhány alapvető dolgot, hiszen nem hívhattok minden kis apróságért szerelőt.:)

2010. júl. 9. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
30%
Ő nem tehet róla hogy ilyen. Te sem tudsz mindent ami általánios elgondolás szerint női dolog. Van munkája, keres pénz? Akkor meg mi a baj? Nem született mindenki szerelőnek csak mert férfi! Menj hozzá egy szerelőhöz ha ez a bajod. "Csak" számítógép újratelepítés? Nekünk nem egy informatikus van a családban és többet végignéztem de még mindig el sem tudom képzelni hogy kell csinálni. Miért kéne neki a villanyszerlésen át a számítógépekig mindenhez értenie? Nem vársz egy kicsit túl sokat? Bizonyára te is idegesítő vagy neki sokszor.
2010. júl. 9. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
75%

Sajnállak!!Tudom milyen.Volt férjem is ilyen/volt.Én is mindent megcsináltam mert sík volt semmit nem tudott megcsinálni,vagy nem akart.4 év után váltam el tőle,Nem EZ miatt.

Párom az ellenkezője.Mindent megcsinál.Egy deszka darabból csodát varázsol.Kisfiamnak is sima deszka padlóból gyönyörű gyermek heverőt készített,olyat mint a bútor boltokban lehet kapni.Szóval van ilyen férfi is meg olyan is.Mérlegelj kell neked egy tesze-tusza pasi aki helyet te Barkácsolsz vagy választasz egy igazi férfit?


25/N

2010. júl. 9. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
83%

Hát ez elég gáz, de majd jönnek a gyerkőcök és ők megszerelnek mindent :)

Ezt onnan tudom, h én is egy ilyen gyerek voltam ilyen apával megáldva.

Ha van jó munkahelye és hozza a pénzt, akkor nem számít h kissé ügyetlen az ilyen dolgokban. Egyszerűen csak nem gyakorlati ember. :)

2010. júl. 9. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
82%

Most még bájos, aranyos, mert olyan ügyetlen, fakezű.:D

De később ebből irtó nagy konfliktusok lesznek. Amit most még aranyosnak találsz, később roppantul dühíteni fog, hogy még erre sem képes.

És ez 100%

2010. júl. 9. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
75%

Hacsak..nem tervezi a közeljövőben,hogy olyan munkakörben helyezkedik el,ahol itt-ott hasznos dolog ragadhat rá.

Vannak ilyen férfiak,és nem nagyon szoktak változni.

Én biztos nem választottam volna magam mellé ilyen embert,mert nekem az nem férfias aki nem tud egy kis áramot elvezetni,egy kicsit betonozni,egy kicsit fúrni-faragni.(legalább annyira mint én)

De lehet,hogy nálam magas a mérce,mert gyerekkoromban is mindig azt láttam,hogy Apu,fest,tapétáz,parkettát lakkoz,szobát told,és még a kávédarálót is megjavítja,ha kell....

2010. júl. 9. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
97%
Na ez a másik véglet.Az én férjem meg mindent szétszed, majd összerak, állandóan építkezünk,(már 15 éve),Régen készen lennénk, de mindig jönnek az újabb és újabb ötletek.2 szobával indultunk, most már van 5, a betonkeverő megállás nélkül megy márciustól szeptemberig.De így van a heggesztőgép, a sarokcsiszoló stb.A szomszéd csaj mondja mindig:"De jó neked, mindent megcsinál a férjed."Nem is lenne ezzel gond, de annyira jó lenne néha, ha tartana egy kis szünetet.Szóval egy hétre cserélnék veled.
2010. júl. 9. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
85%
uhhh!engem már most fel idegesíttet...neee, ha tényleg szereted őt és nem csak azért vagy vele, mert házasságot kötöttél vele, akkor igen is beszélj vele, hogy vegyen magának egy könyvet amiben ilyen dolgokat tanulhat.ŰBiztos vagyok benne, ha be mennétek a Libry könyves boltba segíteni fognak és nem jöttök ki üres kézzel...de ha már most úgy érzed, hogy szét tudnál robanni és bele tudnád verni a fejét a falaba...,akkor barátosném gondolkodj el, hogy hová is költözhetnél, mert ez csak erősödni fog!!Egy Férfinek igen is ez a dolga a Nőnek a háztartási tan!
2010. júl. 9. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!