Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Itthon vagyok, egyszerűen...

Itthon vagyok, egyszerűen nincs kedvem semmihez, mit lehet ilyenkor tenni?

Figyelt kérdés
Nem tudom,mi lehet velem,én nem szoktam ilyen lenni.Mindig találok magamnak valamit elfoglaltságot,amiben örömömet lelem,soha nem szoktam unatkozni.Végülis most sem erről van szó,lennének ötleteim,de egyszerűen egyikhez sincs kedvem.Csinálhatnék valami hasznosat is (pl el kellene olvasnom 1-2 szöveget jövő hétre),de most valahogy nem megy...Máskor az internet előtt is el tudok lenni akár egész nap is,de most nem tudok azon se mit csinálni.Aludni ha akarnék se tudnék.Úgy érzem,a legjobb lenne,ha nem is léteznék most,vagy legszivesebben beszednék valami extasy tablettát,vagy nem tudom.Kint is esik az eső,így aztán kimenni se lehet.Nincs most olyan ember a közelben,akit áthívhatnék,vagy fent lenne MSN-en.Azt hiszem,magányosnak érzem magam most.Nincs kedvem csinálni semmit,de ahhoz sincs kedvem,hogy ne csináljak semmit,nagyon hülye érzés :S Veletek volt már ilyen?Mennyi ideig tartott?Hogy sikerült túljutni rajta?Velem csak azóta van ez,mióta reggel 7-kor felkeltem.
2011. márc. 17. 13:12
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Nincs más megoldás, erőt kell venni magadon, és valami hasznosat csinálni. Főleg ha van is dolgod, akkor csak szarabbul fogod érezni magad, ha azzal se haladsz.
2011. márc. 17. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Hát az még ráér egyébként...
2011. márc. 17. 13:17
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanígy érzek. Unalom a köbön.
2011. márc. 17. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
86%
Ez az esős idő depresszióssá tesz, ha kisüt a nap, meg fog mindenhez jönni a kedved!
2011. márc. 17. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
34%
Tanuljál, vagy verd a segged a földhöz..
2011. márc. 17. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Vagy attól is lehet,hogy épp most jött meg? :S A hasam is fáj,már vettem be gyógyszert,de még nem hatott.
2011. márc. 17. 13:24
 7/15 anonim ***** válasza:
72%

Hahó!Èn is hasonlóan érzek.(Még pizsiben vagyok)

De mivel éhes vagyok,megyek fözök valamit.

Jobbulást!

2011. márc. 17. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
95%

Én ilyenkor szoktam nekiállni sütni valamit. Leköt, az idő is telik vele, sütiillat lesz a lakásban, ami eleve elűzi a rosszkedvet, és persze finom.

Vagy csinálj egy nagy bögre teát/kakaót/tejeskávét, vedd elő egy régen olvasott kedvencedet és lazulj.

Csinálj habfürdőt magadnak, manikűrözz, tegyél fel arcpakolást....

Vannak napok, amikor nem kell feltétlenül csinálni valamit, nevezd ki a mai napot pihenőnapnak.

2011. márc. 17. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Lehet attól, hogy most jött meg. Nekem is elég sokszor van ilyen hangulatom, de most muszáj tanulnom, így nem lehet.


Neked azt javasolnám, hogy feküdj el és nézz meg egy jó kis filmet, vannak online is tök jók.


(Nem tudom, oldalcímet írharok-e, de ha beírod keresőbe, hogy online film, ad ki egy csomót, van pár olyan is, ahol regizni sem kell.)

2011. márc. 17. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Köszi a tippeket :-)
2011. márc. 17. 13:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!