Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Itthon vagyok, egyszerűen...

Itthon vagyok, egyszerűen nincs kedvem semmihez, mit lehet ilyenkor tenni?

Figyelt kérdés
Nem tudom,mi lehet velem,én nem szoktam ilyen lenni.Mindig találok magamnak valamit elfoglaltságot,amiben örömömet lelem,soha nem szoktam unatkozni.Végülis most sem erről van szó,lennének ötleteim,de egyszerűen egyikhez sincs kedvem.Csinálhatnék valami hasznosat is (pl el kellene olvasnom 1-2 szöveget jövő hétre),de most valahogy nem megy...Máskor az internet előtt is el tudok lenni akár egész nap is,de most nem tudok azon se mit csinálni.Aludni ha akarnék se tudnék.Úgy érzem,a legjobb lenne,ha nem is léteznék most,vagy legszivesebben beszednék valami extasy tablettát,vagy nem tudom.Kint is esik az eső,így aztán kimenni se lehet.Nincs most olyan ember a közelben,akit áthívhatnék,vagy fent lenne MSN-en.Azt hiszem,magányosnak érzem magam most.Nincs kedvem csinálni semmit,de ahhoz sincs kedvem,hogy ne csináljak semmit,nagyon hülye érzés :S Veletek volt már ilyen?Mennyi ideig tartott?Hogy sikerült túljutni rajta?Velem csak azóta van ez,mióta reggel 7-kor felkeltem.
2011. márc. 17. 13:12
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Igazából épp ez a cél,hogy ez egy pihenőnap legyen,de nem tudom elfoglalni magam.Eddig minden napra volt valami teendőm,mára nem terveztem be semmit.De nem tudok mit kezdeni magammal.Minden olyan értelmetlennek tűnik.
2011. márc. 17. 13:37
 12/15 anonim ***** válasza:

akkor ezt képzeld el heti 5-6 napban

munkát keresek ezerrel de kezdek becsavarodni


süss valami sütit vagy olvass ki egy könyvet

2011. márc. 17. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Utolsónak nagyon jó ötlete a süti sütés én is ezt tettem és teljesen elmult a rossz hangulatom illve. a semmihez kedvem tőlem ugy eshet ahogy akar.Már egészen jój érzem magam próbáld ki te is a legegyszerübb süti is megteszi.
2011. márc. 17. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
58%
Akkor mozdulj ki, ha van kedved. Menj el moziba. Vagy valamilyen más nem otthoni fedettpályás elfoglaltságot keress. Ha fiatal nő vagy, akkor elviszlek moziba, osz't még magányos sem lesző' ! Na gondó'd meg!
2011. márc. 17. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Ha-ha köszi :D:D Amúgy 20/L vagyok
2011. márc. 18. 12:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!