Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Már elegem van...

Mit csináljak? Már elegem van néha.

Figyelt kérdés

Katona vagyok és valamikor majdnem egy hétig talpon vagyok és amikor hazaérek legszívesebben lefeküdnék aludni. De van egy 6 éves fiam és egy feleségem. A fiam rossz gyerek állandóan hisztizik vagy sír valamiért, dobálózik, csúnyán beszél és kiabál. Nem tudok tőle semmit csinálni mert egész nap idegesít ha itthon vagyok. De tudja hogy lassan szétrobbanok tőle de nem fejezi be, inkább röhög. Szeretem meg minden de tudja hogy akkor milyen vagyok. Legszívesebben kiraknám az udvarra vagy nem tudom. Ha szépen megkérem hogy fejezze be akkor vagy 2 percig normális utána folytatja, ha meg már kiabálok vele akkor meg csak nevet. Kirakom az udvarra és bemegyek a szobába. De ez nem mehet mindig így...a feleségem se tud mit csinálni vele. Mit csináljak?

29/F


2010. júl. 8. 20:59
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
12.48 katona feleség VAGYOK!
2010. júl. 11. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!