Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Már elegem van...

Mit csináljak? Már elegem van néha.

Figyelt kérdés

Katona vagyok és valamikor majdnem egy hétig talpon vagyok és amikor hazaérek legszívesebben lefeküdnék aludni. De van egy 6 éves fiam és egy feleségem. A fiam rossz gyerek állandóan hisztizik vagy sír valamiért, dobálózik, csúnyán beszél és kiabál. Nem tudok tőle semmit csinálni mert egész nap idegesít ha itthon vagyok. De tudja hogy lassan szétrobbanok tőle de nem fejezi be, inkább röhög. Szeretem meg minden de tudja hogy akkor milyen vagyok. Legszívesebben kiraknám az udvarra vagy nem tudom. Ha szépen megkérem hogy fejezze be akkor vagy 2 percig normális utána folytatja, ha meg már kiabálok vele akkor meg csak nevet. Kirakom az udvarra és bemegyek a szobába. De ez nem mehet mindig így...a feleségem se tud mit csinálni vele. Mit csináljak?

29/F


2010. júl. 8. 20:59
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Mesélsz kérdező kicsit a katonákról, hogy milyen katona lenni? Mit csinálsz, amikor katonáskodsz?

Egyébként a fiad majd akkor változik meg ha felnő, kb. 10 éves kortól vagy később.

2010. júl. 8. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
A feleségedben is hiba lehet, én elváltam egyedül neveltem nagyon sokáig a lányomat. Akkor négyéves volt. De nem volt hiszti az apja miatt, és nem nevetett ki sohasem. Soha nem mondtam az apukájára rosszat, csak mert nem értettük meg egymást a házasságunk alatt. A gyereket felnőttként kezeltem, mindent megbeszéltünk, nem feküdtünk úgy le, hogy tüske legyen közöttünk. Persze hogy cinikus lett, főleg hogy fíú. Amit itt az előzőek írtak nagyon jó dolgok, meríthetel belőle.Gratulálok a hozzászólók 88 %-ának!!!
2010. júl. 8. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Keress más melót, vagy lépj előre a bakasorból..
2010. júl. 8. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

21:19

úgylátom Te is szoktad nézn a viasaton azt a nevelős műsort!:)

2010. júl. 8. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
A Viasat3-on szokott menni ilyen témában műsor, ahol különböző rossz gyerekeket "javítanak meg". Ajánlom neked is, hátha tanulsz belőle. Beszélj a feleségeddel is, mert nem biztos, hogy jól neveli a gyereket.
2010. júl. 8. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Ezt a hülyeséget, hogy katonáknak nem való a család. Akkor nem való a tűzoltónak, meg a rendőrnek sem. Meg nem való a jogtanácsosnak, meg a 3műszakos gyári munkásnak sem. És így tovább. Nőnek meg egyáltalán nem való ennyi erővel, ha merészel arra gondolni, hogy dolgozni akar.
2010. júl. 8. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Kedves 23:22!Majd ha te katonafeleség lennél,tudnád,hogy miről beszél az aki azt mondja,hogy katonának nem való család!Én ha újra kezdeném,kétszer meggondolnám,hogy kell e katona férj!Ott egy család mindig csak második lesz!Szomorú:(
2010. júl. 9. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
40%
Még ilyen hülyeséget! Nem egy katona férjes házaspár ismerősöm van, gyerekkel és tökéletesen működik minden. Mi ez hogy nem való nekik család? Kinek képzelitek ti magatokat hogy azt mondjátok egy dolgozó embernek nem való gyerek? Tán annak való, aki csak döglik a TV előtt meg sorban áll munkanélküliért? Nevetséges...Akkor nekem sem való gyerek, mert egészségügyben dolgozom és alig vagyok otthon? Nálunk se karácsony, se szilveszter, biztos nem való nekem sem gyerek.
2010. júl. 9. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Én katona feleség vagyok és semmi gondom nincs ezzel,pedig most is misszióban van,egy hónap és végre jön haza..nem mondom,hogy könnyű,de mikor itthon dolgozik délután négy órakor itthon van,hétvégéje szabad ,egy hónapban kétszer van 24 órás szolgálata,,,mért ne lenne neki való a család?!Ez hülyeség,nagyon sok olyan szakma van,ami nem családbarát,például három műszak stb......
2010. júl. 11. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Jaaaa,és a Viasaton tényleg jó az a műsor...igaz,három hónapos a babánk,de alkalmazni fogom később..:)Előző válaszoló vagyok
2010. júl. 11. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!