Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak anyuval?

Mit csináljak anyuval?

Figyelt kérdés
Tudom hülye kérdés de engem nagyon idegesít.A lényeg hogy folyamatosan kölcsönveszi a ruháimat,cipőimet.Megkértem már milliószor,hogy ne tegye de nem változik semmi.Nagyon jóban vagyunk de ez már kiakaszt.Én 21 vagyok ő 42.Fiatalos meg minden és nem néz ki a cuccaimban 20éves csitrinek csak egyszerűen tetszenek a ruháim meg a cipőim neki.
2010. júl. 8. 20:00
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
hihetetlen hogy milyen emberek vannak. sajnálod a saját anyádtól? gondolkozz el sztem, és vegyél vissza az önzőségedből.
2010. júl. 9. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Anyu ugyanúgy vesz magának cuccokat szóval ő is költ magára és nem is sajnálom tőle mint egy itt páran gondolják.Nagyon is megérdemli sőt még többet is.Igen szokott ő is nekem venni ezt azt de én veszem a cuccaimat nagyrészt a saját pénzemből.Nem avval van a gond ha kölcsönkéri hanem hogy nem kéri hanem csak simán elveszi még ha kérem hogy ne mert pl abban mennék másnap valahova.Ha nem lennének ruhái nem szólnék egy szót sem érte.Nem vagyok önző csak valami ruhát nekem is kell hordanom.
2010. júl. 10. 13:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!