Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak Anyuval? Már...

Mit csináljak Anyuval? Már nagyon egymás agyára megyünk.

Figyelt kérdés

Ketten lakunk egy kis házban, egyikünk sem talál munkát, ő nem is nagyon keres. Én járok suliba is, folyton a barátommal vagyok, vagy barátnőkkel lógok, hetente kb. 2-3 napot töltök otthon, de nagyon nehezen bírom :(

Soha nem megy sehová, max. a boltba, ami kb. 1 óra oda-vissza. Folyton beszólogat, mint egy kisgyereknek, pl. múltkor indulás előtt mondta nekem, hogy melyik buszmegállóban kell felszállni :DD

Ha el is megy valahová szórakozni, 2-3 hetente, akkor is mintha direkt csinálná, hogy akkor indul, amikor tudja, hogy én is megyek. Nehogy véletlenül egyedül legyek itthon..

Pedig nekem is jó lenne néha itthon lenni egyedül pár órát, olyan nyugis hely és olyan szuper minden olyankor :((

Nem tudom már, hogy mihez kezdjek, múltkor már bőgtem is az idegességtől :(


2011. júl. 29. 17:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Szegeny gyerek!
2011. júl. 29. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem beszélj vele erről, hogy néha szeretnél egyedül lenni, el tudod már intézni a dolgaidat, csak az a lényeg, hogy legyél nagyon türelmes vele. Neki is biztos megvannak a gondjai. Lehet, hogy vannak problémái, amiket nem tud megoldani és az ott felgyülemlett feszültséget az egyetlen a közelében tartózkodó emberen vagyis rajtad vezeti le, és ez a baj.
2011. júl. 29. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Szerintem nézd el neki.....nincs munkája így csak egy kis társaságra vágyik...rád....szerintem beszélgess vele többet és legyél felé türelmes.

Amúgy nem tudom hány éves vagy, de én is elég sokat szoktam veszekedni mostanában anyával, mert mindegyikőnknek meg van, hogy mit hogyan csinál. Idegesítjük egymást, veszekedünk de azért el tudunk beszélgetni.

17/L

2011. júl. 29. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szeretne időt tölteni veled, magányos, és rossz lehet állandóan üres házban lenni. Nincs semmi elfoglaltsága. Menjetek el mostanában valamikor együtt moziba, töltsetek egy kis időt együtt, nagyon boldog lesz, hidd el. Ő is csak ember, és azzal, hogy te keveset vagy otthon, egyre magányosabb lesz. Lehet jó dolog egyedül lenni, egy vagy maximum két napig, de tapasztalatból mondom, hogyha nincsen itthon a pici megmaradt családom esténként, és nincs bennem a tudat, hogy mások is vannak a házban, eléggé elkeresedek. Hát még neki milyen lehet...
2011. júl. 29. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!