Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ciki anyuval menni moziba?

Miért ciki anyuval menni moziba?

Figyelt kérdés
Azoktól a fiataloktól kérdem, akik úgy gondolják ciki ha meglátják a haverok őket a szüleikkel, moziban, étteremben, stb. Miért ciki ?
2011. aug. 28. 19:21
 1/9 anonim ***** válasza:

Nekem csak az a ciki amikor puszilgatni akarnak vagy ilyesmi :D de velük szívesen mászkálok.

És hát azért ciki mert az olyan mint ha max 10éves lennék...

Én így érzem.Pedig 10 már rég elmúltam.

2011. aug. 28. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én néha az anyukám viselkedése miatt cikin tudom érezni magam, pláne mások előtt.
2011. aug. 28. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Valami olyasmi lehet, hogy "én már hű de felnőtt és önálló vagyok" Általában 14 éves körüli korosztály körében van ez a felfogás érdekes módon..
2011. aug. 28. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
hát hogyha meglát valaki és elkezd olyan hülyén beszélni.. vagy puszilgatni akar becézget.. XD
2011. aug. 28. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nekem alapvetően nem ciki, moziba pl. szinte csak anyával megyek. Viszont vannak kínos pillanatok: anyukám nem túl modern, így minden nagyon lassan megy neki. Idiótának néz minket a kajaárus és a jegyszedő és a pénztáros is, mire átverekedjük magunkat a teremhez, nem igazán tudja kifejezni magát, néha nem is tudja, mit kérjen, vagy nem odaillő kifejezéseket használ, nem mindig hallja vagy nem mindig figyel oda a válaszokra, így gyakran visszakérdez ugyanarra, amit épp az előbb mondtak el. Ezzel szemben hangosan és agresszíven reklamál, mivel a figyelme lankad, gyakran beáll mások elé a sorban és neki áll feljebb. Mivel mégsem alázhatom meg azzal, hogy nyíltan kijelentem, hogy ők voltak ott előbb, menjünk a sor végére, én kerülök nagyon kínos helyzetbe, rosszul érzem magam amiatt, hogy tolakodtunk és amiatt is, hogy nem kérhetek elnézést a többiektől, akik jogosan vannak felháborodva. Szóval ez a probléma a nyilvános megjelenésekkel. És mindig haragszik, ha én beszélek az emberekkel, mert ugye "rangban" felettem áll, ő az anya, a felelős, a talpraesett, neki kell mindent elintézni.


15/L

2011. aug. 28. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Vannak fölöttébb ízléstelen öltözködésű stílussal rendelkező egyének. Például a barátnőm Anyukája, magára rángat 15 féle bizsut, bokáig érő leopárd mintás kardigán, stb. Ha ilyen lenne az Anyukám, én sem szívesen járnék vele nyilvános helyekre, hál Istennek az enyém kifinomultan öltözködik, így teljesen normális, hogy együtt mentünk mindig a Harry Potter mozi premierekre.
2011. aug. 28. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Hát volt időszak mikor "utáltam" hogy anyuval mentem akárhova, legyen mozi, butik, étterem, akármi. Azért nem élveztem, mert imád kézen fogva járkálni amiből mindig az lett, hogy törte az utat én meg "lobogtam" mögötte 14-16 évesen mint egy győzelmi zászló. Elég kínos érzés volt. Valahogy eltűnt a kézen fogás, nem tudom mikor és hogyan. Utána már nem volt ciki. Az nem érdekel, hogy édesanyám mellett kell megjelennem. Megszült, felnevelt, nehogy már ciki legyen vele járkálnom az utcán. Persze amikor barátokkal mentem moziba nem akart velem jönni, na az fura lett volna...

25/N

2011. aug. 28. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

nekem soha nem volt ciki anyummal menni moziba, színházba, kajálni, vásárolgatni. fiatalos, jó fej, laza anyum van. :)

szeretem és tisztelem. soha meg nem fordult volna a fejemben, h ciki lenne vele megjelenni valahol.

aki emiatt lefikáz az nem a barátom, és aki a barátom, az nem fog emiatt cikizni. ennyi.

2011. aug. 28. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 avellana ***** válasza:

Nem értem, ez miért lenne ciki. Én mondjuk imádok anyuval vásárolni menni, vagy akárhová. Sőt, én örülök, hogy melettem van!

Akik pedig cikinek tartják, talán úgy érzik, akkor felnőttek, ha egyedül mehetnek valahova. (A kamaszok egy része nem tudják, milyen jó dolog gyereknek lenni!)Egy időben én is így éreztem, aztán elgondolkodtam pár dolgon...

2011. aug. 29. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!