Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak anyuval?

Mit csináljak anyuval?

Figyelt kérdés
Tudom hülye kérdés de engem nagyon idegesít.A lényeg hogy folyamatosan kölcsönveszi a ruháimat,cipőimet.Megkértem már milliószor,hogy ne tegye de nem változik semmi.Nagyon jóban vagyunk de ez már kiakaszt.Én 21 vagyok ő 42.Fiatalos meg minden és nem néz ki a cuccaimban 20éves csitrinek csak egyszerűen tetszenek a ruháim meg a cipőim neki.
2010. júl. 8. 20:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
95%
Zárd kulcsra a szekrényt és mondd azt, hogy nem adod neki oda vegyen magának. Ennyi :)
2010. júl. 8. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
96%
Kezdj el monokinizni.
2010. júl. 8. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :D
2010. júl. 8. 20:05
 4/12 anonim ***** válasza:
90%
Zárd a szobád ajtaját!
2010. júl. 8. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
De nem feltétlen a szekrényemből viszi el hanem már a szárítóról :S
2010. júl. 8. 20:29
 6/12 anonim ***** válasza:
95%

Mondd azt neki, hogy kiválaszthat a ruháid közül egyet, ami a legjobban tetszik neki és azt nekiadod. A többit viszont kéred szépen, hogy ne vegye kölcsön, mert ez téged idegesít.

Másik megoldás: kezdd el te is fosztogatni az ő szekrényét! ;)

2010. júl. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
43%

Azt akartam írni, hogy darabold fel, aztán ásd el az erdőben, de utána láttam, hogy jóban vagytok, így még zokon venné...


Esetleg ha egérfogókat tennél a fiókodba? :P

2010. júl. 8. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
:D
2010. júl. 8. 20:48
 9/12 anonim ***** válasza:
Menj el vele vásárolni, és mutasd meg neki azokat a ruhákat, amelyek szerinted illenek hozzá. Lehet megtetszik neki. Egy próbát megér.
2010. júl. 8. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Voltakép megértem, én is minden pénzemet a lányaimra költöm, nekik tök jó cuccaik vannak, magamra meg sajnálok költeni és nem is marad pénzem, így ezer éves gönceim vannak. Ennek ellenére ők sem adnak kölcsön ruhát. Azt tudnám tenni, hogy önzőbb leszek és magamnak vásárolok és nem nekik. Az a kérdés, hogy a ruháidat te veszed vagy ő, mert ha ő, akkor még mindig jobban jársz ha kölcsön adod, mintha nem is venne neked. De persze kérdezés nélkül elvennie viszont nagyon csúnya dolog.
2010. júl. 9. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!