Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi történik anyuval? Miért...

Mi történik anyuval? Miért csinálja ezt? Nagyon fáj.

Figyelt kérdés

Anyu egyedül nevel minket (elváltak a szüleink),és azt vettem észre hogy az elmúlt 1 évben barátot keres,de komoly kapcsolata nincs,mivel nincs sok szabadideje a munkája miatt+gyereknevelés (Szerelmes egy pasiba,aki egyértelmű hogy nem akar komoly kapcsolatot,éli a szingli életét,viszont anyu nagyon szerelmes,nem tudja elengedni:ír neki folyamatosan,a pasi alig válaszol,minden nap szinte róla beszél) Tudom hogy a munkája is nagyon fárasztó,sokszor ideges... mostanában sokszor van veszekedés kis dolgokon.

Tegnap este kiakadtam teljesen,mivel hazajött munkából és elkezdte mondani hogy a közösségi oldalról leszedi az összes képét (amin nem csak ő van,hanem mi mint a gyerekei,a családja) mert elege van abból hogy a semmiért tölti fel a képeket,hogy senkinek nem fontos úgy sem,majd ha ő úgy akarja fel tesz teljesen új képeket(pedig vannak barátai,ismerősei akikkel szokott beszélgetni,hülyülni).

Nem tudtam erre mit mondani,mondom hát te tudod... Géphez ült és elkezdte leszedni a képeinket,olyan képeket,amin éppen vagyunk valahol és jól érezzük magunkat. Elsírtam magam,mert nem tudtam miért teszi ezt,rosszul esett.

Aztán hozzám se szólt egy darabig (láttam hogy ideges meg szomorú). Később mikor aludni mentünk,akkor egy-két percet beszélgettünk és ennyi.

Ma tök jó kedve volt,ment dolgozni... nem értem őt. Most felhívott,és megint éreztem a hangján hogy gond van. Miért csinálja ezt? Teljesen kikészülök. Egyszer ilyen velem,velünk egyszer olyan.


2011. aug. 12. 11:16
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom, mennyi idős vagy, de tippem szerint olyan 13-16 közt lehetsz.


Megértem Anyudat, egyedül pokoli nehéz lehet neki, ráadásul reménytelenül szerelmes (ő is csak nő, aki szerelemre vágyik! Ezt ne feledd!) és biztosan a munkahelyén is rengeteg problémája van.


Tudom, hogy nehéz ez neked, és szenvedsz tőle, de úgy látom, alapvetően nagyon szeretitek egymást. Figyelj oda rá jobban mostantól, segíts neki többet, éreztesd, hogy nagyon fontos, hogy ő van, és ő a Te anyukád. És most, hogy már lehiggadtatok mindketten, este ülj le mellé, öleld át, és mondd meg neki, mennyire szeretnéd, ha visszatenné a közös képeiteket. :)


Fel a fejjel!

2011. aug. 12. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Édesanyád úgy érzi kicsúszott a kontroll a kezéből, ami érthető, egy válás után. Lehet jót tenne nektek, ha anyát rávennétek, hogy forduljon pszichológushoz.
2011. aug. 12. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Persze,én teljesen megértem őt néha ha kiakad,megvigasztalom. Sokat segítek neki,ennél többet nem tudok. Pénzben is szeptembertől elég sokat fogok segíteni a családi kasszán,mivel dolgozni fogok suli mellett.

A munkájával az a baj,hogy bármikor elveszítheti,mi meg akkor mehetünk apánkhoz amit nem szeretnénk és ezt anyu is tudja. Nem akarom hogy széthulljon a családunk,ezért is megyek el dolgozni.


A pasasnak tegnap este írt,küldött képet... nem tudom hogy erre fog-e válaszolni,mivel anyu előző üzijére sem válaszolt. Úgy érzem,azon múlik a boldogságunk,hogy vissza ír-e a pasi vagy sem. Ha nem ír vissza,anyu teljesen összeomlik. Azon gondolkodtam már,hogy én szólok a pasinak hogy "hahóó írni kéne". Egyszerűen roncsnak érzem magam...

2011. aug. 12. 11:46
 4/4 anonim ***** válasza:

Jajj, nagyon sajnálom...

Talán tényleg egy pszichológus segíthetne. Csak ez sajnos anyagi kérdés is...

De szerintem van rá esély, hogy egyenesbe jön majd.

2011. aug. 12. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!