Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnátok ha a 17 éves...

Mit szólnátok ha a 17 éves lányotok elétek álna és bejelntené, hogy egy 18 éves félik gyerek pasitól várandós?

Figyelt kérdés
Nem az én gyerekemről van szó, hanem egy munkatárséról.
2019. máj. 10. 19:41
1 2 3 4 5
 31/45 anonim ***** válasza:
42%
Addig valóban köteles. Utána meg eltakaríthatja a háztól ha a kis tizenhét éves rákényszeríti hogy eltarts a a gyereket is. Biztosan pokollá tenném a kis tizenhét éves életét ha rám erőszakolná hogy tartsam el a porontyát. Mire nagykorú lenne, örömmel lépne le a háztól, azt garantálom. Ha ő leszarhatja hogy én mit nem akarok, akkor én is megtehetem vele
2019. máj. 11. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 anonim ***** válasza:
34%

Rákényszeríti, hogy tartsd el az unokád?


Mit gondolsz, mennyi pénz ér többet egy családtagnál?


A gyerekednél? Az unokádnál? Te valami elmebeteg lehetsz, mit félted a pénzed, és helyezed előtérbe a gyerekeid terhére? Valami zsugori tini lehetsz..


Gőzöm sincs mit nyavajog itt pár ember, hogy jajj 18 éves korától is pénzbe kerül a gyerekem.. elveszi a sok tízezer forintot.. a gyerekem ééérted? Fel sem fogja, akinek nincs, hogy ez mennyire szoros kötelék a szülő szemével.


Akinek előrébb van a pénz a családnál, az szégyellje magát!(és keressen pszichiátert) Másrészt aki olyan gyereket nevelt, hogy nem tudja elviselni, azt szerintem büntetni kellene, rászabadított egy újabb idiótát a világra, akivel az sem akar kapcsolatot tartani, akivel egy része közös.. Nevetséges komolyan, hogy pocsék szülők a saját gyereküktől megszabadulnának, mert az nem úgy él, ahogy azt elvárják tőle. És azért nem úgy él, mert így nevelni is bénák voltak, a saját hibájuk miatt meg szívjon a gyerek és a leszármazottai(unoka)

2019. máj. 11. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 anonim ***** válasza:
80%

"Abortuszra nem mehet, ezt jó előre megbeszéltem mindegyik gyerekemmel" - na, ezt is a lányod dönti el, és nem te... nincs annál hányadékabb, mint ha egy szülő azt képzeli, hogy a saját értékrendjét ráerőszakolhatja a gyerekére...

Még jó, hogy egy gyereknek általában 2 szülője van, azért abból az egyik legalább rendszerint normális ember szokott lenni, aki abban támogatja a gyerekét, amit az akar, mert tudja, hogy az a gyereke élete, és nem az övé.

2019. máj. 12. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 anonim ***** válasza:
85%

Normális lányt neveltem, ilyen nem fordulna elő soha, de tételezzük fel, ha mégis: nagyon csalódott lennék, majd leültetném és elmondanám, hogy az egyetlen ésszerű, normális döntés az abortusz. Kizárólag ebben támogatnám. 17 évesen gyereket szülni, úgy hogy ő maga is gyerek óriási ostobaság, tönkre tenné az egesz életét, a fiú 99% eséllyel szépen lelépne, ő meg egyedül maradna egy újszülöttel, érettségi nélkül, 0 darab munakatapasztalattal, 0 Ft bevétellel.. Szóval vazolnam neki, hogy mekkora hibát követne el a megtartással, továbbá azt is, hogy ha mégis makacskodni támad kedve és meg akarja tartani, hozzank nem szülheti a nyakunkra! Akkor szépen fogja magát és a fiúját, különköltöznek egy albérletbe és egyedül megoldják, hisz ha szülni nagylanynak tartja magát, akkor eltartani is legyen nagylány, ne a mi nyakunkra és pénzünkre tervezzen szülni. Márpedig elég kevés 17 éves van, aki már leérettségizett, dolgozik, fent tud tartani egy albérletet, magát + egy gyereket is...


“Abortuszra nem mehet, ezt jó előre megbeszéltem mindegyik gyerekemmel"


Most jót nevettem. :D Látom nem vagy képben, de segítek: NEM te mondod meg, hogy mehet-e abortuszra vagy sem! Ő fogja eldönteni, neked ebbe nincs beleszólásod, amit tehetsz hogy szépen elfogadod a döntését! Ha abortuszra akar menni, akkor abortuszra fog menni, teljesen függetlenül attól, hogy te ezzel egyetértesz-e vagy sem. Senkire nem kényszeríthetsz ra egy gyereket, akit nem akar!!

2019. máj. 12. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 anonim ***** válasza:
4%
Tévedés, 18 alatt kell a szülő beleegyezése. Nem adnám meg, ahogy az apja sem, ezt közösen beszéltük meg, vagyis nem ők döntik el. De ez csak elméleti kérdés, a lányaimnak volt eszük tizenévesen is.
2019. máj. 12. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 anonymousreview60 ***** válasza:
100%
#30: Milyen alapon tiltanád meg a gyerekednek az abortuszt?
2019. máj. 12. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 anonim ***** válasza:
82%

#35, semmi gond,akkor majd megadja a gyámhatóság... idő van rá ilyen helyzetben (18. hét játszik) a felelősség meg ezért a drága időhúzó szülőé....

Nem tudom elképzelni, hogy hogy lehet egy szülő akkora aljadék, hogy a gyereke életét döntően befolyásoló kérdésben nem a gyerek döntését támogatja, bármi legyen is az...

2019. máj. 12. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 anonim ***** válasza:
14%
Nagyon egyszerű a megoldás, a tizenéves kislány ne essen teherbe, és gond egy szál se. Érdekes, nekem 3 lányom közül egyik se esett teherbe tini fejjel..
2019. máj. 12. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 anonim ***** válasza:
91%
#38, felteszem, senki se szánt szándékkal esik teherbe 17 évesen... de még mindig nem létezik 100%-os fogamzásgátlás.
2019. máj. 12. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 anonim ***** válasza:
100%

“Tévedés, 18 alatt kell a szülő beleegyezése. Nem adnám meg, ahogy az apja sem, ezt közösen beszéltük meg, vagyis nem ők döntik el.”


Először is csak zárójelesen jegyezném meg: undorító vagy!! Az ilyen ne nevezze magát szülőnek, aki halál komolyan képes lenne a lányára erőszakolni a saját akaratát és képes lenne szülésre kényszeríteni a kiskorú lányát (bár szerencsére erre SEMMI lehetőséged) óriási traumát okozva ezzel neki. Bravó, legyél büszke magadra az idiota ferjeddel együtt.

Másodszor pedig: ez továbbra sem a te döntésed!! És nem is a férjedé. KIZÁRÓLAG A LÁNYODÉ! Ha ti nem adjatok meg, a gyámhatóság szíves örömest megfogja. :) Így vagy úgy, de ha abortuszra akar menni, akkor abortuszra fog menni és az eg világon semmit nem tehettek ellene!

Te sem gondoltad komolyan, hogy csak azért mert kiskorú majd te rendelkezhetsz a teste felett, ugye?? Ennyire nem lehetsz naiv!

2019. máj. 12. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!