Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mivel lepjem meg? Nagyon...

Mivel lepjem meg? Nagyon szeretem és valami különlegeset érdemel.

Figyelt kérdés

Páromnak közeleg a szülinapja. 24 éves lesz,február óta jegyben járunk. Szeretném meglepni őt valami különlegessel. Sajnos pénzügyileg nem szárnyalhatok nagyon pl. 50 ezres ajándék már necces lenne. Az eddigi ajándékaim nem nyerték el igazán a tetszését. Most szeretném ha tényleg minden jól sikerülne,ez lesz az első szülinapja hogy már a vőlegényem és nem "simán" a párom.

Én is gondolkozok,nem csak a kérdésre válaszolóktól várom el,hogy megoldják a dolgot.De remélem hogy kapok jó,használható tippeket is.

Ha plusz infó kell majd írok kommentbe.


2010. júl. 6. 10:35
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Gratulálok! :) Én is úgy szeretnék már jegyben járni az én Drágámmal :)

Én úgy tervezem h csináltatok neki egy medált amibe bele van gracírozva a közös fényképünk. [link]


Esetleg egy olyan karkötőn is gondolkoztam amibe szintén belegravíroztatnám h "Szeretlek".


Ezek azért már igencsak személyesek és nem mondhatja h látott máson is ugyanolyat :)

2010. júl. 6. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Ne haragudj, hogy ezzel a 2 mondattal indítok:


Sajnos pénzügyileg nem szárnyalhatok nagyon pl. 50 ezres ajándék már necces lenne.


"Az eddigi ajándékaim nem nyerték el igazán a tetszését. "


Vicces. Nekem ha a párom valamit hoz, már annak örülök. És tök mindegy, hogy miaz. Pl. hozott egy parfümöt egyszer. Mondtam neki nem szeretem a virágos, rózsaszínes illatokat. Milyen volt a parfüm? Rózsaszín és virágos:) Kicsit szontyolodva mondta, hogy bocsi, csak vásárlás után jutott eszébe, hogy mit mondtam...Azóta is ez a kedvenc illatom, mert TŐLE kaptam.

Szerelmes kapcsolatban, szerintem nincs olyan, hogy "nem tetszik", illetve lehet , de akkor is az ember tudja úgy kezelni, hogy végülis oké legyen a dolog.

Meg ez a másik. Remélem ezt az 50 ezret mintegy "jelzésképp" írtad hogy nincs sok pénzed, mert ha én veszek vmit a páromnak az max. 15 ezer.

2010. júl. 6. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
könyv?
2010. júl. 6. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Egy album amibe belerakod a saját képeiteket (nemkell tele, mert lehet még rakni bele majd később) és kidíszíted az albumot. (kézműves boltban lehet olyat kapni, amelyinek a borítójára lehet rajztolni ilyen-olyan teknikákkal. de ha megkérdezed az eladót a kézműves boltban biztos tud vmi teknikát...és ez tényleg nemkerül sokba, hanem inkább ideőbe meg minden..:D
2010. júl. 6. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

az 50ezret azért írtam,mert vannak akik hajlamosak írtó drága dolgokat is ajánlgatni. Nincs olyan hogy nem költök rá x forintnál többet.mert lehet hogy 5e lesz az ajándék,de lehet hogy 10-12. Szóval nem tudható előre hogy mi lesz ami majd megfelelőnek bizonyul.

Amiket eddig kapot,örült neki,nem is arról van szó.Ő is elmondta hogy bármi amit tőlem kap,azt tetszik neki hisz a szerelmétől kapta. De szeretném ha most tényleg,igazán meg tudnám lepni,egy olyan dologgal ami ne csak azért legyen jó mert a szerelmétől kapta :) remélem így érthetőbb

2010. júl. 6. 10:57
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Csináltass 3 dimenziós tortát, ami a hobbijához kapcsolódik.PL. Apukám él hal a traktorokért és amikor kapott egy élethű traktor tortát köpni nyelni nem tudott,pedig ő nem az a fajta aki kimutatja az érzelmeit, de ez az elevenjébe vágott. A torta olyan volt mint egy makett, mint egy igazi kicsinyített mása. Ez mellé vennék még apróságot.
2010. júl. 6. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
És miket vettél neki eddig, amik nem annyira tetszettek neki? Ezt is jó lenne tudni. :)
2010. júl. 6. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Jó lenne tudni az érdeklődési körét, mert így nehéz segíteni...:S
2010. júl. 6. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Én könyvkötőnél csináltattam egy névre szóló üres könyvet, inkább jegyzetelni való, mert sokszor megfelejtkezik dolgokról és abba leírhatja, néha verseket is ír, ha kipattan valami rím-rém :) az agyából és azt is oda írja. Informatikus egyébként és sokszor, ha nem volt nála a laptopja egy cetlire írt amit elhagyott, eszméletlenül megörült neki :)
2010. júl. 6. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
tavaly kapott 1 törölközőt amibe szerelmes szavakat varrattam plusz 1 kis szobrocskát,szereti a puzzle-t így 2 éve 1000 dbosat kapott. Nem voltam valami kreatív,elismerem. Gondoltam hogy szervezek neki 1 meglepi bulit,de sajna albérletben élünk és kicsi lenne a hely 1 ilyen bulinak,és fogalmam sincs hogy hol lenne hely és hogy intéznék el mindent.
2010. júl. 6. 11:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!