Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mivel vennétek rá magatokat...

Mivel vennétek rá magatokat az elköltözésre és önállósulásra, ha a szüleitek mindent megadnának és nem zavarná őket, hogy még felnőttkorotokban is ott éltek, sőt, jól jönne nektek, hogy ott vagytok?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 29. 00:53
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
82%

Azzal, hogy én a magam ura akarok lenni.

Nem az érdekelne, hogy mindent megadnának-e, hanem az, hogy a sajátomban lehessek, és oda úgy vihessek föl egy nőt, hogy ez az ÉN otthonom, és ha összepasszolunk, akkor lehet a MI otthonunk.

2019. ápr. 29. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

#8, Alapbol nem veletlen nincs parod 30 evesen ha anyu szoknyaja mellett elsz.

Mellesleg onallosag, es a korlatlan szabadsag.

21 evesen koltoztem el, mig komoly, osszekoltozos kapcsolat csak 29 evesen lett.

Addig ott kellett volna kuporognom egy kis szobaban?

2019. ápr. 29. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
82%

#12:

Nem mindenki ekkora "punk", mint ti, hogy már tizenévesen dobbant hazulról.

2019. ápr. 29. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Én amúgy valamiért azt vettem észre, hogy inkább a lányok akarnak korán elköltözni. Én ezt azzal magyarázom, hogy a fiúk felé nagyobbak az egzisztenciális elvárásai a társadalomnak (míg egy lánynál, ha egy kis lakást meg tud engedni magával, amit megoszt valakivel, az már bőven jó), és ettől a fiúk félnek, ezért inkább kitolják.
2019. ápr. 29. 11:13
 15/17 anonim ***** válasza:
0%
Amugy nem. Csak a fiúk lusták, és kiszolgáltatják magukat, ameddig csak lehet.
2019. ápr. 29. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
A fiúk lusták, a lányok mind szorgalmasak. Ilyen egyszerű szerinted ez?
2019. ápr. 29. 15:59
 17/17 anonim ***** válasza:
27%
Igen.
2019. ápr. 29. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!