Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mivel vennétek rá magatokat...

Mivel vennétek rá magatokat az elköltözésre és önállósulásra, ha a szüleitek mindent megadnának és nem zavarná őket, hogy még felnőttkorotokban is ott éltek, sőt, jól jönne nektek, hogy ott vagytok?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 29. 00:53
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
*sőt, jól jönne NEKIK, hogy ott vagytok
2019. ápr. 29. 00:54
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Ezt te döntöd el... :D

El akarsz menni? MENJ!

Nem akarsz elmenni? NE MENJ!

Ilyen egyszerű... nem kell túldrámázni.


Mi az hogy nekik jól jön? Segítesz a ház körül? Azt hétvégén is meg lehet tenni...

2019. ápr. 29. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
83%
Hany eves vagy?
2019. ápr. 29. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
93%

Ha jó a kapcsolatotok, tiszteletben tartjátok egymás külön életét, és van elég hely külön szeparálódnotok egymástól, miért kellene elköltöznöd?

Mi a férjemmel 8 évig laktunk együtt a nagyszüleimmel, kölcsönösen segítettük egymást, de nem szóltunk bele egymás életébe, nekik is jó volt, és nekünk is életünk legboldogabb korszaka volt. Amikor a haláluk véget vetett a közös életnek, szinte elárvultunk. Jó volt velük lakni, jó a generációk együttélése, ha szeretet, békesség, és egyetértés van.

2019. ápr. 29. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 Balogh Bence 2019 ***** válasza:
100%
Nem kell elköltözni :)
2019. ápr. 29. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
27%
Hát nem tudom, szertnem minden normális embernek alapvető vágya, hogy önálló életet eljen és ennek része az, higy saját otthona legyen....
2019. ápr. 29. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
19%
Engem semmivel nem kéne rávenni, amint tudok lelépek magamtól is :D
2019. ápr. 29. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
79%

Ha nincs párja az embernek, akkor minek költözzön el, és nyomorogjon egyedül egy albérletben?

Perszr, tudom ma már lenézik azt, aki mondjuk 30 évesen a szüleivel él, pedig nem ez számít!

Attól még az embernek lehet jó szakmája, jó állása, hogy a szüleivel él!

Tehát, ha nem eltartanak, hanem beszállsz s költségekbe, meg a házi munkába, akkor lakhatsz ott akármeddig, amíg nem érzed azt, hogy menni akarsz pl.: pár miatt.

2019. ápr. 29. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
45%

8!


Mert ha nincs párja, akkor nem vagyok az önállóságra? Otthon lakni anyucinal, az milyen életcél ?

2019. ápr. 29. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
32%
Mamahotel level 99...
2019. ápr. 29. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!