Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Másnak is megkeseríti valamely...

Másnak is megkeseríti valamelyik családtagja az életét?

Figyelt kérdés
Nekem sajnos az apámmal vert a sors. Hosszú lenne mindent leírni, csak pár dolgot írok, amik igazán kiverik a biztosítékot. Kezdődött azzal, hogy hatodikban rossz lett a bizim, ezt ő azzal jutalmazta, hogy 4 hónapig egy szót sem váltott velem. Kibékültünk. Volt egy három éves kapcsolatom, nem bírta a srácot, ezért másfél (!) évig nem beszélt velem, 17 éves koromtól. Szakítottam a sráccal, leérettségiztem kitűnőre, aztán elkezdett velem beszélni. Az ország egyik legjobb egyetemére járok (nem nagyzolásból mondom), jól tanulok, normális életet élek, nem vagyok k.rva, nem bulizok, csak ritkán. Barátaim is alig vannak, mert szinte soha sehová nem voltam elengedve, meg amúgy is sajnos elég antiszociális arc vagyok, köszönhetően neki. Szilveszterkor összeveszett anyámmal, én anyám pártját fogtam, most azóta nem beszél velem, lassan fél éve. Van egy új partnerem, megtiltotta, hogy ide hozzam, tönkre akarja tenni a kapcsolatot. Én az apámmal kapcsolat normalizálásáról már rég lemondtam, minden vágyam elmenni innen, de ezt sajnos nem engedhetem meg anyagilag (havi 20 ezer forint ösztöndíjam van, ez semmire nem lenne elég), ő természetesen egy fillérrel sem támogat. Olyan vagyok, mint egy megtűrt kutya, szörnyű így egy fedél alatt élni vele, a gyomrom görcsbe rándul ha látom. Mit javasolnátok? Már olyan is megfordult a fejemben, hogy k.rvának állok, végső elkeseredésemben, hogy legyen pénzem elmenni, de egyszerűen nem lenne hozzá gyomrom. Köszi előre is a válaszaitokat.
2010. júl. 5. 20:46
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Tud róla, anyám révén, igazából nem akar közénk állni úgy, tudja ő jól, hogy nem tudna, annál keményebb fából faragtak, csak hát nem jöhet ide, mert az apám itthon van, és egyből kidobná. Az meg elég kellemetlen, ha én lógok mindig a srácnál...:S


Köszönöm az eddig válaszokat, várok még további véleményeket!

2010. júl. 5. 23:03
 12/12 anonim ***** válasza:
Én írtam azt, hogy meg se emlísd apudnak. Hozzánk sem jöhet a barátom, pedig már 4 éve együtt vagyunk...Ő megérti, hogy nálunk ez a helyzet ezért gyakran vagyunk náluk. Szerintem ha már vagytok olyan jóban nyugodtan elmesélheted neki és ha szeret megérti:)
2010. júl. 6. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!