Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Másnak is megkeseríti valamely...

Másnak is megkeseríti valamelyik családtagja az életét?

Figyelt kérdés
Nekem sajnos az apámmal vert a sors. Hosszú lenne mindent leírni, csak pár dolgot írok, amik igazán kiverik a biztosítékot. Kezdődött azzal, hogy hatodikban rossz lett a bizim, ezt ő azzal jutalmazta, hogy 4 hónapig egy szót sem váltott velem. Kibékültünk. Volt egy három éves kapcsolatom, nem bírta a srácot, ezért másfél (!) évig nem beszélt velem, 17 éves koromtól. Szakítottam a sráccal, leérettségiztem kitűnőre, aztán elkezdett velem beszélni. Az ország egyik legjobb egyetemére járok (nem nagyzolásból mondom), jól tanulok, normális életet élek, nem vagyok k.rva, nem bulizok, csak ritkán. Barátaim is alig vannak, mert szinte soha sehová nem voltam elengedve, meg amúgy is sajnos elég antiszociális arc vagyok, köszönhetően neki. Szilveszterkor összeveszett anyámmal, én anyám pártját fogtam, most azóta nem beszél velem, lassan fél éve. Van egy új partnerem, megtiltotta, hogy ide hozzam, tönkre akarja tenni a kapcsolatot. Én az apámmal kapcsolat normalizálásáról már rég lemondtam, minden vágyam elmenni innen, de ezt sajnos nem engedhetem meg anyagilag (havi 20 ezer forint ösztöndíjam van, ez semmire nem lenne elég), ő természetesen egy fillérrel sem támogat. Olyan vagyok, mint egy megtűrt kutya, szörnyű így egy fedél alatt élni vele, a gyomrom görcsbe rándul ha látom. Mit javasolnátok? Már olyan is megfordult a fejemben, hogy k.rvának állok, végső elkeseredésemben, hogy legyen pénzem elmenni, de egyszerűen nem lenne hozzá gyomrom. Köszi előre is a válaszaitokat.
2010. júl. 5. 20:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Azt nem írod, megpróbáltál-e már beszélni vele erről?
2010. júl. 5. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Szia! Igen, próbáltam többször is, amikor éppen normálisabb volt a viszonyunk, de ő azzal jött, hogy 'amíg az ő kenyerét eszem, kuss a nevem', tehát egy büdös szavam nem lehet, és örüljek, hogy eltart.
2010. júl. 5. 20:50
 3/12 anonim ***** válasza:
Tűrj, keress munkát, és irány egy albérlet.
2010. júl. 5. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Amíg elvégzed az egyetemet, úgy gondoltam a tűrést.
2010. júl. 5. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Szia.Az új párodhoz nem költözhetnél?Vagy menjetek albérletbe, keress munkát az egyetem mellett.Ez jobb már úgysem lesz.
2010. júl. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Hát, nem rég óta vagyunk együtt, és ő meg nagyon messze lakik az egyetemtől (200 km). A másik meg, ha elmennék soha nem fogadna vissza, szóval ha találnék is munkát, de elveszteném, nem tudnám fizetni az albit, egyszerűen az utcára kerülnék... Úgy látom, egyszerűen már kilátástalan a helyzetem, és marad a jól megszokott terror.
2010. júl. 5. 20:59
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem értem miért zavar, hogy nem akar veled beszélni, én örülnék neki...Ne találjon rajtad fogást, az a legfontosabb. Házimunka, meló...mindenből egy kicsit és nem mondhatja azt, hogy lusta semmire kellő vagy. Gondolj arra, hogy csak a pénze kell meg a lakás ahol alhatsz, így könnyebb lesz. Utána meg elköltözöl és csak anyuddal tartod majd a kapcsolatot és segíthetsz neki, ha lesz melód.
2010. júl. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Annak örülök, hogy nem beszél, mert így elkerüljük a vitákat, de ez szar, hogy a kapcsolatom is rámehet erre, pedig szeretem a srácot, de így nem tudom, mi lesz, ha nem jöhet hozzánk-.-
2010. júl. 5. 21:22
 9/12 anonim ***** válasza:
nem kell vele találkoznia, semmi értelme. kényelmetlen, de normálisabb lesz a hangulat köztetek.
2010. júl. 5. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Meg se emlísd neki a fiút, én is ezt csinálom...így nem tud közénk állni.

L/18

2010. júl. 5. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!