Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak unokatestvéremel...

Mit csináljak unokatestvéremel? A többi lent

Figyelt kérdés
Na aza helyzet hogy van egy idős unokatestvéremel aki sajnos nem beszéltem vele èveing tavaly rá írtam facebookora szépen nyugodtan beszéltünj aztán később azt írta hogy mivel nem tartunk kapcsolatot ezèrt szerinte nem most kellene szerintetek ez jogosan haragszik rám? Akkor most kellene neki írnom?
2019. ápr. 7. 22:18
 1/3 A kérdező kommentje:
Elnézését kérek a hibákért siettem.
2019. ápr. 7. 22:19
 2/3 anonim ***** válasza:
63%
Én se tartom a kapcsolatot annyira uncsimékkal. Évente 1szer esetleg látjuk egymást. De ha lenne olyan rokon aki rám írna, úgy hogy nem ismerem egyáltalán, de rokon és beszélgetni szeretne megismerni stb én benne lennék. A család az család, a vér az vér... A jó kapcsolatot soha nem késő kialakítani szerintem, max ha előtte harag volt, de lehet akkor is hajlanék a békülésre. Ha a családdal nem vagyok barátságos és elnéző akkor kivel legyek az??
2019. ápr. 7. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem haragszik, csak nem kíváncsi olyanra, akivel nem volt kapcsolat évekig. Nekem is van ilyen rokonom, semmi kedvem a bájcsevejhez. Nincs mögötte semmi harag egyszerűen nem érdekel már, ha eddig nem tartottuk a kapcsolatot. Olyan is volt, akivel egy ideig megvolt a személyes jó viszony, aztán a másik eltűnt, hát erőlködjön, akinek két anyja van.

Ez a vér az vér duma meg nettó baromság, nem kötelező minden jött-ment családtaggal jóban lenni, kivéve, ha érdekember vagy, de meg megint más téma.

2019. ápr. 8. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!