Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért születem cigánynak?...

Miért születem cigánynak? Miért nem lehetek én is olyan mint más? .

Figyelt kérdés
Problémám a következő a szüleim segítetek 2éve házhoz jutnunk úgy hogy az övéjükre vettünk fel hitelt amin nekik már volt mi azt kiváltottuk , de aztán vissza is fizettük most azt kellene, hogy az övéket is mi fizessük be is segítettünk, de vissza éltek vele ők már nem is akarnak adni pénzt.Ráadásul cigányok is a szüleim és makacsok nagyok és a férjem folyamatosan bánt miattuk ő nem cigány , mikor hozzá mentem csodálatos volt minden , de szüleim mindent tönkre tesznek lassan én meg már nem tudok mit tenni,mert ő is engem bánt van egy kislányunk aki 2éves.Mondtam a páromnak adjuk el házunka és menjünk el, de ő továbbra is engem bánt és azt mondja utálja a cigányokat és kár hogy nem vagyok magyar.Azon gondolkodom , hogy öngyilkos leszek és a kislányomat neki hagyom hagy nevelje fel úgy mintha nem lenne fél cigány és így jobb lesz mindenkinek meg szabadul a szüleim nyomása alól és tőlem is és nem kell tovább cigánynak léteznem.Nem bírom már ezt a meg aláztatás és a fájdalmat egyedül vagyok teljesen és férjem is fenyegetőzik, hogy elhagy, bár szeret ezt mondja ,de neki is nehéz.:(
2010. júl. 4. 20:22
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
100%
a férjed dühöng, a szüleid igazságtalanok, de ez mind nagyon kevés ahhoz, h eldobd az életed. Értékes ember vagy, egy anya, és angy szükség van rád ebben a világban, mindegy h milyennek születtél. Ne legyél öngyilkos!!
2010. júl. 4. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, nagyon jól estek a biztatás és a megértés.A férjem alapból egy nagyon kedvesés jó szívű ember, de kiborult, elmondta , hogy nagyon szeret és válni sem akar csak nem bírja idegekkel és lehet más sem bírná.A szüleimtől már rég elszakadtam szinte nem is ők neveltek szeretetet nem kaptam tőlük,de ez mind nem számítana,ha nem élnének vissza, biztos van ilyen nem csak cigány körökben, de iszonyatosan nehéz.A kislányomat imádom mert egy tündér és ez idáig csak miatta nem csináltam, de egyedül nehéz talpon állni, ha nem fogja senki a kezed.

Azt meg azért gondolom úgy ha nem cigány származású lennék akkor jobb és egyszerűbb lenne az életem. Soha nem voltam meg bélyegezve csak mióta vissza költöztünk a 3éve szülővárosomba.A férjemnek elmondtam, hogy nagyon nem bírom már ezt a helyzetet és azt mondta segít meg oldani. A házunkat szinte ingyen áruljuk csak hogy keljen el, már mindegy hová költözünk csak a nyugalmuk legyen és hogy a kis családommal legyek akiket szeretek.Nem tudom mi vár még ránk, de rémélem nem sokig kell így élnünk.

2010. júl. 5. 07:31
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!