Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért születem cigánynak?...

Miért születem cigánynak? Miért nem lehetek én is olyan mint más? .

Figyelt kérdés
Problémám a következő a szüleim segítetek 2éve házhoz jutnunk úgy hogy az övéjükre vettünk fel hitelt amin nekik már volt mi azt kiváltottuk , de aztán vissza is fizettük most azt kellene, hogy az övéket is mi fizessük be is segítettünk, de vissza éltek vele ők már nem is akarnak adni pénzt.Ráadásul cigányok is a szüleim és makacsok nagyok és a férjem folyamatosan bánt miattuk ő nem cigány , mikor hozzá mentem csodálatos volt minden , de szüleim mindent tönkre tesznek lassan én meg már nem tudok mit tenni,mert ő is engem bánt van egy kislányunk aki 2éves.Mondtam a páromnak adjuk el házunka és menjünk el, de ő továbbra is engem bánt és azt mondja utálja a cigányokat és kár hogy nem vagyok magyar.Azon gondolkodom , hogy öngyilkos leszek és a kislányomat neki hagyom hagy nevelje fel úgy mintha nem lenne fél cigány és így jobb lesz mindenkinek meg szabadul a szüleim nyomása alól és tőlem is és nem kell tovább cigánynak léteznem.Nem bírom már ezt a meg aláztatás és a fájdalmat egyedül vagyok teljesen és férjem is fenyegetőzik, hogy elhagy, bár szeret ezt mondja ,de neki is nehéz.:(
2010. júl. 4. 20:22
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
88%

Igen az ilyeneket én sem értem, elvesznek ilyen olyan kultúrákból nőket, aztán meg később ezt vágják a fejükhöz---tipikus érzéketlen b@romarcú pasik.

Én tuti beolvasnék nekik, kiosztanám, helyrepakolnám.

Ne hagyjátok magatokat.

2010. júl. 4. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
61%

Tessék szépen leszakadni mind a szülökről mind a párodról.

Jól vésd a fejedbe: Nem vagy egy boxzsák akibe bárki bármikor beleüthet hza ideges.

Öngyilkos ne légy! Ha másért nem hát a kicsikéddel mi lesz? Malyd vigyázrá apuci? vagy a nagypapi meg a nagymami? Jó vicc!

Írásod alapján ha nem is valami 180-as IQ nő, de mindenképpen értelmes személy vagy. Tudpm nehéz: de költözz el. Jó messze.

2010. júl. 4. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim válasza:
92%
szerintem akkor is bántana, ha nem lennél cigány! Azonos párok közt is van ilyen a szülők miatt! És ha nem túl "cigányosan" viselkedsz, akkor nem néznek le az emberek, hidd el! Nekem is vannak rendes cigány ismerőseim
2010. júl. 4. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%

Valahol én sem szeretem a cigányokat, eddig ahánnyal dolgom volt, mindig becsaptak...de ezt a lányt őszintén sajnálom.

Magyarnak is nehéz boldogulni Magyarországon, hát még annak aki önhibáján kívül, már előre meg van bélyegezve.

A "párod" nem lesz sokáig melletted, az biztos. Olvasgasd a válás rovatot, más nőket azért is elhagynak 1-2-3 gyerekkel, mert éppen nem úgy néz már ki, mint mikor megismerkedtek. Ha a te párod el sem fogadott így, akkor semmi jóra nem számíthatsz tőle.

Nehogy őrültséget csinálj, ne tedd tönkre a kislányod életét, hisz magát fogja később hibáztatni. Ha most nem is tudsz lépni, várd ki a megfelelő pillanatot, keress olyant, aki így szeret. Tényleg sajnállak.

Hidd el kevés nő van, akiben ne fordult volna meg az...hogy nélküle jobb lenne a családjának. Egyszer én is átmentem ezen, de a gyermekemre gondoltam, és erőt vettem magamon. Az idő bebizonyította, hogy igazam volt, és végül mégsem én lettem a vesztes. (Hanem a volt párom, aki ilyen lelkiállapotba sodort.)

2010. júl. 4. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim válasza:
100%

Nem az a baj, hogy cigány vagy. A férjed haragszik a szüleidre a viselkedésük miatt. Talán el is van keseredve és talán egyedül is érzi magát. Ezért bánt téged. Ha sikerül megoldani a helyzetet és ehhez le kell válnod a szüleidről bármennyire fájdalmas is akkor megnyugszik és rendesen fog veled bánni. Remélem megoldódik a problémátok. Sok sikert.

És még valami. A cigányokra nem azért haragszanak mert sötét a bőrük, hanem azért mert úgy viselkednek. Én személy szerint nagyon kedvelem a becsületes, dolgozó, szavahihető cigány embereket akik perspektívában is gondolkodnak nem csak a mának élnek. És szerintem te is ilyen szeretetre méltó vagy.

2010. júl. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%

mindenképp szakadj le a szüleidrő és próbáld meg megmenteni a kapcsolatod, ha már nem bírod, hogy a párod csunyán bánik veled, ha csak nem anyagi okok miatt-ne maradj vele!

Drukkolok neked!

2010. júl. 4. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
52%

Elég szánalmas,hogy normális cigány létedre a cigányásgodat okolod a férjed,meg a családod miatt.

Azt hiszed ha magyar lennél nem csinálnák ezt a szüleid?Dehogynem.

Mellesleg a férjed baromi undorító,nem tudom hogy bírod ki,ha ennyire rasszista akkor húzzon el a ...-ba,ha már így is úgy is egyedül érzed magad,akkor minek egy olyan ember aki még rátesz egy lapáttal,melletted kellene állnia még akkor is ha egyszerre vagy cigány,zsidó,meg kínai.

Nem ezt mondja ki a házassági eskü?Tejben,vajban,bajban együtt kéne hogy legyetek.

Nem az a baj,hogy cigány vagy,de ha így érzed akkor menj öldd meg magad,és hagyj egy két éves kislányt anya nélkül felnőni,az az igazi élet.Te aztán baromira szereted a gyerekedet.

Az én anyám tízszer rosszabb dolgokat kibírt a 3 gyermekéért.

2010. júl. 4. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
70%
Az utolsó előtti mondatoddal egyetértek.
2010. júl. 4. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
53%

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..


miért teszed fel ugyanazt a kérdést? csak itt most kiegészítetted egy kicsit...

2010. júl. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
50%
Na, ez a baj a vegyes házasságokkal!
2010. júl. 4. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!