Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért baj ha én néha nem...

Miért baj ha én néha nem szeretném?

Figyelt kérdés
a problémám a következő a férjemnek azt mondtam szeretnék úgy is szeretkezni , hogy néha kihagyjuk az orális részét és csak úgy szeretjük egymást erre ő fogta és be sértődőt és azt mondta nekem vannak olyan nők akik élvezetből csinálják meg vannak akik csak ha viszont kapnak. Nagyon szeretem a párom csak nem mindig van kedvem hozzá.Azt mondta ne haragudjak meg minden elnézést kér de érzem meg látom rajta, hogy nem tetszik neki.nektek volt már ilyen vagy ti mindig csináljátok?
2010. júl. 4. 17:49
1 2 3
 21/21 A kérdező kommentje:
Kedves 20:15 egyetértek veled ,hogy egy házasságba kell tisztelet és a megbecsülés.Nagyon felháborítónak tarom én is, hogy megharagszik, ugyan azt mondtam én is neki, hogy nem vagyok kutya aki ugrik ha szol, elmondtam neki, hogy nem mindig van kedvem hozzá részben elfogadta,ami nagyon fájt hogy nem szeretkezett velem inkább és ilyen még sose fordult elő, de ha nem hát nem. A gyerekünk van és napközbe nem szoktunk mert én is azt gondolom amit te.
2010. júl. 6. 08:58
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!