Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért baj ha én néha nem...

Miért baj ha én néha nem szeretném?

Figyelt kérdés
a problémám a következő a férjemnek azt mondtam szeretnék úgy is szeretkezni , hogy néha kihagyjuk az orális részét és csak úgy szeretjük egymást erre ő fogta és be sértődőt és azt mondta nekem vannak olyan nők akik élvezetből csinálják meg vannak akik csak ha viszont kapnak. Nagyon szeretem a párom csak nem mindig van kedvem hozzá.Azt mondta ne haragudjak meg minden elnézést kér de érzem meg látom rajta, hogy nem tetszik neki.nektek volt már ilyen vagy ti mindig csináljátok?
2010. júl. 4. 17:49
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
69%
Miért, a közösülés egyoldalú neki?
2010. júl. 4. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Mi szoktunk úgy is szeretkezni, hogy kihagyjuk az orális részt. Nincs is ebből semmi gond. Ha nincs kedvem hozzá, nem csinálom. Szerencsére a páromnak is az a véleménye, hogy addig öröm az ágybéli együttlét, amíg mind két fél örömére történnek a dolgok. Ha már az egyik kényszert érez, az már nem jó...
2010. júl. 4. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
44%
Az lehet a gond, hogy a "sima" része rémunalmas, ez viszont a te hibád is. Ha újítanátok egy kicsit nem lenne ekkora igénye az orális szexre.
2010. júl. 4. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
86%

Nem értem én ezt. Igaz még picit több mint egy éve élek szexuális életet és ugyanazzal a férfival, szóval lehet a tapasztalantlanságomból adódik, de sosem gondoltam, hogy az orális és a "rendes" szex feltétlenül összekapcsolódik.


Mikor hogyan esik jól, van mikor csak orális szex van vagy mikor "sima" és olyan is, mikor mindkettő. Nálunk ebből nincs sértődés. Az is előfordul, hogy amíg együtt vagunk csak az egyikőnk szerez örömet a másiknak.


Mondhatjátok, hogy tapasztalatlan vagyok és semmit sem tudhatok még a szexről 18-19 évesen, de az az igazság, hogy most érettebbnek érzem magam és a páromat is egyes embereknél.

2010. júl. 4. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Nem khiném hogy unalmas lenne neki ha simán szeretkezünk mert egy nap 2x is elmegy míg én 1x sem és még pluszba orálisan is kielégítem és olyankor is van neki, de ő meg sértődik és azt mondja önző vagyok.Újítani meg mit újítsak a házunkba már minden hol szeretkeztünk csak ő nem akar orál nélkül szeretkezni , persze azt mondja csak akkor ha van kedvem hozzá, de érzem hogy nem tetszik neki és olyankor nem tudom magam elengedni és nagyon meg szokott fájdulni a hasam és élvezni sem tudom a szexet, hogy látom az arcán sértődöttséget.
2010. júl. 4. 18:03
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem inkább ő az önző.
2010. júl. 4. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Te jó ég micsoda egy >arc< a te férjed.

Az ilyen férfi szerint az orális dolog (meg egyáltalán az hogy akkor és úgy szerelmeskednek a nőjükkel amikor csak akarnak, mert birtokolják) egy privilégium, ami jár neki. Hát nem jár. XD És ha legközelebb egyáltalán nem akarsz vele, akkor mennyire fog megsértődni?


Beszéljétek és oldjátok meg ezt tiszta fejjel (és érintés nélkül), mert ebből lehetnek később a súlyos félreértések meg vádaskodások.

2010. júl. 4. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
79%
A helyváltoztatás nem mindig elég. Tudom, hogy furán hangzik, de sajnos ez van. Az hogy ő kétszer háromszor elmegy nem jelent semmit, nagyon ritka az, ha aktus után nem megy el, ahhoz nem csak unalmasnak kell lennie a szexnek, hanem rossznak is. Vegyél valami olyan eszközt, ami nálatok még belefér, ne feltétlenül gondolj durvára, vannak egész lightos dolgok is, társasjáték, fehérneműk stb. Rengeteget tud javítani. A helyszín nem olyan sokat jelent, ezt tényleg nem rosszindulatból mondom neked, csak segítség.
2010. júl. 4. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Az én párom is ilyen. De ha nagyon nincs kedvem hozzá, akkor én nem csinálom. Voltak hisztik, de megszokta. "Kötelességből" csinálva úgysem lenne olyan jó neki.
2010. júl. 4. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Nagyon klasz együtt meg azt mondja szeret velem simán is szeretkezni de neki ez az igazi és szeretné ha órákig csinálnám, de én meg nem mindig . El is mondtam neki , néha úgy tűnik mint aki meg is érti.Volt olyan hogy azt akarta mikor összevesztünk , hogy én elégítsem ki orálisan és akkor nem haragszik hát a frászt mondtam.
2010. júl. 4. 18:18
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!