Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért baj ha én néha nem...

Miért baj ha én néha nem szeretném?

Figyelt kérdés
a problémám a következő a férjemnek azt mondtam szeretnék úgy is szeretkezni , hogy néha kihagyjuk az orális részét és csak úgy szeretjük egymást erre ő fogta és be sértődőt és azt mondta nekem vannak olyan nők akik élvezetből csinálják meg vannak akik csak ha viszont kapnak. Nagyon szeretem a párom csak nem mindig van kedvem hozzá.Azt mondta ne haragudjak meg minden elnézést kér de érzem meg látom rajta, hogy nem tetszik neki.nektek volt már ilyen vagy ti mindig csináljátok?
2010. júl. 4. 17:49
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
86%
Az oralis szex helyettesiti azt az erzest, amikor a punciba mehet el ovszer nelkul. Ha ez a feltetel nincs neki meg, akkor azert hianyolja.
2010. júl. 4. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
54%
mintha magunkat hallanám:D
2010. júl. 4. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
91%

Szia!Sajnos azt kell, hogy mondjam, hogy nagyon önző a férjed...azt hiszi bármikor a szádba teheti a micsodáját??

Mielőtt férjhez mentél volna hozzá, ezt nem tudtad róla???

Mi van akkor ha te nem csinálod neki és a végén egy másik nőnél keresi az orális élvezeteket?

azért nem árt, ha két embernek azonos mértékű a libidója...

És legalább Ő csinálja neked?vagy csak magára gondol?

2010. júl. 4. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%

Beteg elével rendelkezik a férjed!!

És tökre sajnállak Téged, nagyon megalázó,ez számodra!

2010. júl. 4. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne baj, ha te nem akarod. Azt, hogy kipróbáltátok az orálist elfogadható, de nem rendszeresen. Én nem engedem, mert a lelkem mélyén nagyon megalázónak találom.
2010. júl. 4. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
Mi meg sosem szoktuk csinálni, mert a párom nem igazán szereti. Ő is csak néha csinálja nekem, így tök jól elvagyunk :D Nem nagyon vagyunk az orál ért.
2010. júl. 4. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

huh, azt hiszem helyre kell tedd a pasidat!

Mi kb úgy vagyunk mint ahogy a 18-19 éves lány írta, bár mi már a 8. éve együtt, mikor ahogy jól esik és kedv van, vagy ha úgy érzem kell kis bíztatás akkor orális is, de nincs feszkó, ha én nem akarom, ő sem akarja nekem mindig.Mi is vegyesen, van hogy csak így, vagy csak úgy, vagy mindkettő, vagy csak egyikünk, de az egyensúlyra törekszünk!Ha pl úgy jön ki valamiért, hogy én kimaradnék, tuti hogy legközelebb azon van, hogy nekem is jó legyen, mert számára ő attól is férfibb, ha a nőnek örömet tud okozni! Ezt mond csak meg a párodnak!

Szerintem nem lehet hogy nagyon sokáig ezt nem mondtad neki, és ő megszokta, hogy neki ez bizony járt eddig is, tehát ez után is akarja??

Beszéljétek meg!!

2010. júl. 4. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
4éve vagyunk házasok és kB 1éve csinálom és az volt hogy nem mindig ez a lesz de azóta csak ezt akarja.
2010. júl. 4. 20:09
 19/21 anonim ***** válasza:
Kösd feltételhez, pl. okozzon legalább egy orgazmust aznap.
2010. júl. 4. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%
Hát teljesen levagyok döbbenve,igaz én közel 30 éves házas vagyok tehát egy másik korosztály ,de már házas gyerekeim vannak.Eléggé haladok is a korral,de amit irtál teljesen felháboritott.Mi az hogy durcizik ha nem azt kapja amit szeretne,hát mi vagy te neki a ku..ája?Az rendben van hogy vannak extrémebb együttlétek,meg normál de ez nem olyan jár neki.Elvégre egy házasság a megbecsülésre és a tiszteletre IS alapszik.hát nálatok nem ugy néz ki.Ha nincs kedved ne csináld és akkor csak durcizzon,vagy megjön az esze vagy nem.Gyerek van? Mert szerintem elég gusztustalan ha te apucit szo..dd,aztán 10 perc mulva a gyereket puszilgatod.Pedig nem vagyok prüd,de mindennek meg van a maga ideje.Erről mit gondolsz?
2010. júl. 5. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!