Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Igaz, hogy ha két ember...

Igaz, hogy ha két ember között előbb testi kapcsolat volt, mint érzelmi, akkor sokkal jobban kötődnek később egymáshoz?

Figyelt kérdés
2010. júl. 3. 15:18
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
76%

Nem hiszem, hogy ez törvényszerű lenne. De eddig nekem akárhány kapcsolatom volt, és együtt voltunk 1-2 hónapig, szex nélkül, mindegyikben ki lettem dobva, mint macska jódolgát végezni. :) Pedig én mindent megtettem, hogy jól működjön. Mostani páromat Kb. 1 hete ismertem, amikor meghívott randira. Első randin meg is történt a dolog, ez több, mint 1,5 éve volt, azóta is együtt vagyunk, és nagyon imádjuk egymást. Nekem ő az Igazi, én is Neki, tervezzük a jövőnket. :) De szerintem ez emberfüggő is, hogy kik hogy passzolnak össze. Mi szerencsére bírjuk egymást, már fél éve együtt is élünk. :)

20/L

2010. júl. 3. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
96%

A férjemmel a második randinkon együtt voltunk, nyilván akkor még nem tudtam, hogy ő lesz a férjem (bár egy hónap múlva biztos voltam benne, de még évekig nem árultam el neki:), és 8 év után is nagyon boldogok vagyunk.

Nyilván nem mész feleségül mindenkihez akivel lefekszel, de az hogy a szex egyenlő az együttjárással szerintem 16 fölött senki se hiszi, ha csak nem nagyon butus.

És ez a pontozgatás nem valami szép olog olyan, mint ha azt mondanád a te véleményed más ezért rosz, pedig ebben a kérdésben nem hiszem, hogy van jó vagy rossz válasz, mindenkinek úgy jó ahogy ő szeretné.

2010. júl. 3. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
47%
nem olvastam a kommenteket de állitom ez igaz
2010. júl. 3. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

A mostani párommal így kezdtük :) 3 éve vagyunk együtt,megvolt az eljegyzés is.A többiekhez hasonlítva mi sokkal jobban kijövünk egymással. A veszekedéseink után és édesebb a kibékülés. saját bevallásunk szerint egyikünk sem kötődött még így a másikhoz a kapcsolataink során.

A puding próbája az evés:) szóval ha az ágyban jó volt minden akkor próbálgatjuk tovább.Nekünk összejött.

Az előző kapcsolatomban sokáig húztuk a dolgokat,és nem is volt minden olyan jó mint most.Sokkal jobban megértjük egymást a vőlegényemmel.


Biztosra én sem tudok semmit sem mondani,csak a tapasztalatomat írtam le :)

2010. júl. 4. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!