Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Igaz, hogy ha két ember...

Igaz, hogy ha két ember között előbb testi kapcsolat volt, mint érzelmi, akkor sokkal jobban kötődnek később egymáshoz?

Figyelt kérdés
2010. júl. 3. 15:18
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
39%
Hogy jobban kötődik e azt nem tudom, de tény hogy ezek a kapcsolataim nekem jobban működnek. Hamarabb fekszem le valakivel, minthogy beleszeressek. Nem veszek zsákbamacskát, és soha nem fogom hagyni, és tűrni, hogy lelkileg sérüljek.
2010. júl. 3. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
87%
Inkább fordítva igaz. A testi kapcsolat egy azt megelőző érzelmi kapcsolat következményeként normális.
2010. júl. 3. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
76%
Úgy hiszem, hogy nem függvénye a kettő egymásnak, de vannak emberek vagy párosok, akiknél ez mindenképpen előny. Ugyanígy olyanok is vannak, akiknél pedig hátrány.
2010. júl. 3. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
93%

Egyetértek a 15.22.-vel.

Ha egy pár szereti,becsüli egymást,alkalmazkodnak egymáshoz,elviselik a másik hibáját,megbeszélik a gondjaikat,nem önzők,odafigyelnek a másik igényeire,akkor a testi kapcsolatuk is jó. Kivétel,ha a férfi nőcsábász,vagy a nő hozzászokott már ahhoz,hogy miden férfit "Kipróbál". Az ilyen mentalitású férfiak-nők SOHA nem lesznek képesek hosszú,tartós kapcsolatban élni.

A testiség csak velejárója a kapcsolatnak,de nem lehet az értelme.

Ha megvan a jó érzelmi kapcsolat,akkor a bajban is kitartanak egymás mellett,legyen az anyagi vagy betegség.

Ahol viszont a szex az alap,ott az első komoly gondnál elválnak,mert nincs,ami összetartsa őket.

2010. júl. 3. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
csak hogy egy példát hozzak erre a kérdésre: volt egy pasim akivel 1-2 hónapig együttvoltunk, de nem feküdtünk le, és most összejöttem eggyel(szex), akit korábbrol már ismertem, és 1000szer több érzelem fűz hozzá, mint ahhoz a pasihoz, akivel nem történt semmi... akkor ez hogy van?
2010. júl. 3. 15:37
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Mert valószínűleg előtte is tetszett neked. Ez nem azért van mert szexeltél vele. Ettől függetlenül lehet hogy ő neki tényleg csak szex.
2010. júl. 3. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
91%
ez úgy marhaság, ahogy van... előfordulhatnak ellenpéldák, dehát ez mindennel így van...de alapvetően általánosságban véve, nem igaz...
2010. júl. 3. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
92%
Én nem látok összefüggést, fordítva logikusabb lenne.
2010. júl. 3. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
93%

Nincs összefőggés egyáltalán szerintem.

Az sem igaz hogy ha előbb fekszel le valakivel minthogy megismernéd akkor lesz jobb a kapcsolat, meg az se hogy fordítva, szerintem nincs rá hatással.

De az feltétlenül igaz, hogyha nem vonzódsz valakihez igazán sose lesz belőle szerelem, akkor se ha később szexeltek, ha meg igazán odaagy érte minek várjál hónapokat.

2010. júl. 3. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem sincs összefüggés.Ha igazán kötődsz valakihez érzelmileg,azt majd bizonyítják a tetteid,és ahogy a másikkal bánsz,amit a másikért megteszel,függetlenül attól,mikor került sor a testiségre.
2010. júl. 3. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!