Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A sorsnak miért akkor kell az...

A sorsnak miért akkor kell az életedbe csöppentenie valakit, amikor épp más terveid lennének?

Figyelt kérdés
Külföldre tervezem, hogy megyek dolgozni 2-3-4 honap mulva kb., és pont most ismertem meg valakit, aki nagyon nagyon megfelelne nekem! mintha a másik felem lenne! ez nem igazság! megszakad a szívem!
2010. júl. 3. 13:05
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Hát dönts okosan.

Igaz szerelmet nem biztos, hogy hoz még az élet-de külföldre máskor is lehet menni.

2010. júl. 3. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
100%
Vagy mondjuk másról is érezheted hogy a másik feled, de ilyen külföldi lehetőséged egyszer adódik csak, és ha kihagyod mindig a pasit okolnád érte.
2010. júl. 3. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
örülj neki hogy megtaláltad az igazit...sokaknak nem sikerül. Külföldre bármikor tudsz menni. csak nehogy csalódj, és később kiderüljön mégsem az igazi
2010. júl. 3. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
és miért akkor kell elvennie mikor minden rendbe megy???:(
2010. júl. 3. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha szeret,mondd meg neki,hogy várjon rád!Vagy pedig menjen ki veled..:) nem mondanám,hogyha nem tudod ezt megoldani,akkor maradj Magyarországon,mert lehet,hogy több ilyen lehetőséged aligha lesz..viszont ha lenne több lehetőséged,akkor is ragadd meg ezt is..:D az a férfi vagy nő várni fog rád,ha igazán szeret..de csavard el a fejét,hogy biztosan várjon rád,ha nemtudod kivinni magaddal!
2010. júl. 3. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
....és mennyire biztos ez a külföldi munka, ha 2-3-4 hónap múlva mész kb.?
2010. júl. 3. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
ez csak egy terv, most kezdenék el keresni munkát, és úgy terveztem h kb addigra találok is! ő egyébként pesten dolgozik hétközben, az én külföldi terveim meg egy olyan városban lennének, ami pesttől 3 órára van. szóval nem egy nagy táv, de nem is kicsi...
2010. júl. 3. 13:38
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Hát akkor még nagyon nem biztos:S ne mondj le erről a lehetőségről,hiszen lehet,hogy neki meg neked közös jövőtök van..és ha látná,hogy csak neki élsz,akkor kimenne veled külföldre,ha már biztos az a munka..kérdd meg,hogy adjon neked így esélyt..várjon rád,míg külföldről haza nem jössz,vagy pedig jöjjön veled..vegyél magadnak laptopot meg routert,és vidd mgaddal külföldre..vagy pedig ha hosszabb távra mész,akkor ott vegyél gépet:) és megéri!!Visszatérül az ára,ha ez a szerelem sikerül:D lehet,hogy nála találod meg majd a boldogságot..ne feledd,hogy a sors akarta így,hogy találkozz vele..és a sors kiszámíthatatlan,lehet,hogy egy repülős balesettől menekülnél meg,vagy pedig egy autós balesettől,vagy ki tudja..lehet,hogy álmaid munkahelyéről akar eltántorítani a sors..nem tudhatod,hogy miért van ez így..
2010. júl. 3. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
kedves utolsó válaszoló! érdekes dolgokat írtál, főleg a végén! furcsa játékot űz velünk a sors, az biztos. talán tényleg úgy van, valamitől vagy meg akar védeni, hogy ez most közbejött, vagy épp ellenkezőleg: igy akar próbáratenni, hogy tényleg elég bátor vagyok-e ahhoz, hogy kimenjek külföldre! nem tudom! a munkával az a gázos, hogy ha nekem ott bejön az élet, és meg tudom magamnak teremteni azt azéletszinvonalat, amit szeretnék, akkor nem tervezem a hazajövetelt. munkát ő is találna kint az biztos, de szinte alig beszéli azt a nyelvet...
2010. júl. 3. 14:07
 10/17 anonim ***** válasza:
44%
Annyit mondanék, hogy semmi sem történik ok nélkül, és nem léteznek véletlenek.
2010. júl. 3. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!