Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit teszel, ha a a családodban...

Mit teszel, ha a a családodban leginkább utált tulajdonságot hoztad magaddal az életedbe?

Figyelt kérdés

Szidtam anyámat,hogy milyen lusta,nem takarít. Rohadt a lakásunk mindig. Én egy éve külön élek,és ugyanez a helyzet. Nem bírok önmagammal.

17L


2010. júl. 22. 15:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez ellen tenni kell, nincs mese. Én sem vagyok egy háziasszony típus, de rá tudom azért magam szánni a takarításra, mert muszáj. Senki sem szeret koszos lakásban élni. Ha téged annyira zavart hogy anyukád nem takarít, akkor vajon ha lesz majd egyszer gyereked őt szerinted nem fogja zavarni? Igaz hogy nagyon fiatal vagy, de ha külön élsz akkor a környezetedért neked kell felelned.
2010. júl. 22. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A genetikádat sajnos nem tudod módosítani,de kellő akarattal,odafigyeléssel el lehet érni változásokat,nincs lehetetlen csak tehetetlen.Ha te változtatani akarsz magadon,akkor akarattal kitartással eléred majd,sok sikert.Gondolom nem oknélkül költöztél el otthonról 17 évesen:S
2010. júl. 22. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Oszd be az idődet,csinálj napirendet,házirendet hogy mikor melyik házimunkát csinálod meg,stb.indulj el a változás útján,bár azzal hogy beismerted magadnak h mem jo ez igy már sokat haladtál a célod felé.
2010. júl. 22. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hála a legutáltabb tulajdonságokat nem örököltem: megcsalás, iszákosság.

Szüleim elég sűrűn félreléptek egymás mellett és én ettől undorodom.

20/L

2010. júl. 22. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én kezdem elfogadni. Anyutól a jókat, apámtól a rosszakat örököltem. Már nem akarok tenni ellene, igyekszem elfogadni magam.
2010. júl. 23. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!