Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mondanátok albérletekről...

Mondanátok albérletekről véleményt? Bővebben lent!

Figyelt kérdés
Igaz, hogy a főbérlő akkor is bemegy a lakásba ha te nem vagy otthon, mi jobb ha idős vagy ha fiatal főbérlőd van, Pesten a 7. kerületben érdemes lakást bérelni, szoktak szenyózni hónap végén a bérleti díjjal?Kinek milyen tapasztalata van?
2010. júl. 2. 20:49
1 2
 11/12 anonim válasza:

sziasztok!


Megyeri Gábor minket is megtalált. most megyünk a rendőrségre.nálunk egy hónapot volt, és nagy rezsiszámlát csinált. semmit se fizetett. most mennek szüleim a rendőrségre.Nálunk egyedül lakott, azt mondta meghalt a felesége, így nem tud kauciót fizetni. később a kislánya is megbetegedett és meghalt. a temetéshez még a kocsiját is eladta... Nagyon udvariasnak látszott, hittek neki a szüleim, és ígérte hogy később fizet majd kauciót is. kérem aki róla írt vegye fel velem a kapcsolatot.b.alexia@freemail.hu címen. Hátha együtt többre megyünk a feljelentéssel.

2011. jan. 31. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Megyeri Gábor engem is megtalált, Lurdy házban volt biztonsági őr pár hónappal ezelőtt. Nálam a sztori az volt, hogy elvált és jelenleg (nem tudom tényleg így van -e) a budapesti készenléti rendőrségen dolgozik, mint hadnagy. Van egy nagy zöld Toyota terepjárója. Nekünk építkezés kellős közepén okozott 80 000 forintos kárt. Nem tudom hogyan lehetne elérni, de aki találkozik vele, vigyázzon és egy vasat se adjon neki.
2011. júl. 8. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!