Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálják ezt velem a...

Miért csinálják ezt velem a szüleim?

Figyelt kérdés
Anyumék azzal zsarolnak engemet hogy nem adják addig vissza a billentyűzetet még nem beszélek szépen velük mert azt mondják h vissza feleselek meg semmit se csinálomd eez nem igaz lehet h picit bordelos vagyok de segitek a házkörül is sokat! Ha szomorú vagyok valamiért akkor azért ordibál velem meg ha nem nézem a tv-t velük azért is . Most mit csináljak? :( Én megpróbálok megfelelni nekik de nekik sehogyse jó!
2010. júl. 2. 17:33
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
48%

Miért kellene a szülőknek tisztelni a gyereküket? Nevelniük kell őket! A gyerekeknek pedig tudomásul kellene venniük,hogy először teljesítsék a kötelességeiket,feleljenek meg az elvárásoknak,és csak azután követeljenek jogokat! A felnőtt életben is így van. Ha a munkahelyen nem teljesítesz az elvárásoknak megfelelően,és csak a jogaidra hivatkozol,rövid úton kirúgnak!

Csak az várhat el tiszteletet és megbecsülést,aki a kötelességeit teljesíti.

2010. júl. 2. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
55%
valószínűleg szüleid következő lépése az lesz, hogy katonai iskolába küldenek, akkor pedig már nem lesz gyakori kérdések.
2010. júl. 2. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
51%

18:15-ös. Látszik, h téged sem tiszteltek a szüleid. Nem hallottál még általános tiszteletről? H tiszteljük a másikat, mert ugyan olyan ember mint mi? Előre sajnálom a gyerekeidet.

Kérdező, te pedig beszélj szépen a szüleiddel, ha ezt annyira a szívükre veszik, és mondd meg nekik, h azért nem nézed velük a tv-t mert: 1, nincs kedved; 2, nem érdekel az a műsor, 3, érték meg, h egy kis egyedüllétre van szükséged.

2010. júl. 2. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

17:53 vagyok.

Tegnap nagytakarítás volt itthon.Én rendesen kivettem a részemet a munkából.Ma azt kértem,hogy menjünk be Pestre moziba meg vásárolni.Erre azt mondják,hogy sosem csinálok semmit,és állandóan feleselek!Ez igazságos?!Már panaszkodtam nekik emiatt,hogy hiába segítek,másnap megint azt mondják,hogy sosem csinálok semmit!Tehát ez olyan,mintha ők nem kapnának fizetést,hiába dolgoznak annyit!Szóval megint csak azt tudom mondani:KÖLCSÖNÖS tisztelet és megbecsülés:)

2010. júl. 3. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

No azóta változott a helyzet anyummal elbeszélgetem és igazuk van csak kiborultam az egész miattt mert bevallom picit szamitogép fuggő vok de attól ugyanugy jarok estefele bicajozni meg beszélgetnia barátaimmal! jah az tényleg ugy van ha akármit csinálsz azt mondják semmit se csinálsz! nem baj mar csak2 nap és meglessz a billentyűzetem és legközelebb meggondolom hogyan beszélek a szüleimmel!


Köszönöm a válaszokat!

2010. júl. 4. 19:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!