Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálják ezt a szüleim?

Miért csinálják ezt a szüleim?

Figyelt kérdés
Iskolát szeretnék félévtől váltani,mert lecserélődött a tanári gárda,sokkal rosszabb minden,mint amikor elkezdtem ide járni.Nem is ide akartam jelentkezni,csak anyukám már akkor sem szerette volna,ha elmegyek itthonról.Gimnáziumba járok,viszonylag jól tanulok, 4,71-es átlaggal fejeztem be az évet,de végiggondoltam a dolgokat,és a szimpla érettségimmel nem sokat fogok tudni kezdeni.Eredetileg orvosnak készülök,de előbb szükségem lenne valami bevételi forrásra,mert támogatni nem tudnak a későbbiekben.Úgyhogy erről az elképzelésemről egyelőre letettem,előbb szeretnék szakmát szerezni.Ezért gondoltam arra,hogy átmegyek egy szakközépiskolába,ahol van olyan szak,amivel majd később foglalkozni szeretnék.Azóta a szüleim nem szólnak hozzám,azt mondják,lusta és buta vagyok a gimnáziumhoz,de ha elkezdtem,fejezzem be,tanuljak tovább és legyek tanár.Nekem erre se időm,se kedvem nincs hozzá,elvesztegettem így is egy csomó időt.Mit csináljak?
2011. szept. 8. 16:09
 1/2 anonim ***** válasza:
maradj a gimiben
2011. szept. 8. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
nem ők járnak oda és nem is fogják a te munkádat végezni.ha te így érzed jónak,menj át a szakközépbe! előtte magyarázd el nekik,hogy nem akarsz tanár lenni egyátalán..nem az ő életük,hanem a tiéd(:
2011. szept. 8. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!