Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálják ezt velem a...

Miért csinálják ezt velem a szüleim?

Figyelt kérdés
Anyumék azzal zsarolnak engemet hogy nem adják addig vissza a billentyűzetet még nem beszélek szépen velük mert azt mondják h vissza feleselek meg semmit se csinálomd eez nem igaz lehet h picit bordelos vagyok de segitek a házkörül is sokat! Ha szomorú vagyok valamiért akkor azért ordibál velem meg ha nem nézem a tv-t velük azért is . Most mit csináljak? :( Én megpróbálok megfelelni nekik de nekik sehogyse jó!
2010. júl. 2. 17:33
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
34%

KAMU!!!!

hogy gépelsz ha nincs billentyűzeted?? :D:D

2010. júl. 2. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
91%
Már hogyne tudna írni? Képernyő-billentyűzetről nem hallottál?
2010. júl. 2. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
50%
Azért zsarolnak ezzel, mert tudják, h ez a legnagyobb büntetés számodra. Örülj neki, h nem egy fülest kapsz, amikor vissza feleselsz! Mások azt kapnak, és tanulnak belőle. Kölcsönös tisztelet, és marad a billentyűzet!
2010. júl. 2. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
18%
tuti habi!
2010. júl. 2. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Beszélj szépen velük! Amúgy meg lehet, hogy rossz egy picit billenyűzet nélkül írkálni, de ez van.

Vagy pedig netezz mobilról...

2010. júl. 2. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
64%

szerinted a szülei azért veszik el a billentyűzetét h aztán a monitorossal tovább tudjon gépezni?szerintem ha gaz volna akkor a gépről tiltanák le,nem a bill.t veszik el!ez nagyon vicces!:D:D:D

ajj ugyanmár!

2010. júl. 2. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Velem ugyanez van...Jól mondod:kölcsönös tisztelet!Na,ezt gyakran a szülők nem tudják,mert elvárják,hogy te tiszteld őket,de nekik nem kell téged tisztelni!A tiszteletet ki kell érdemelni!Én is egy csomót segítek otthon,jól tanulok meg minden...de tini vagyok,a lázadó korszakomat élem,de ezt nem tudják elfogadni és megérteni,és ezt én szívom meg!Ma is le van korlátozva a számítógép-használatom,mert egy kicsit visszafeleseltem(legalább is szerintük ez feleselés volt)!:)
2010. júl. 2. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
56%
Vegyel egy masik billentyuzetet. :P (akar olyna osszecsavarhatot, ha felsz, hogy azt is elveszik - azt el tudod rakni jol. )
2010. júl. 2. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
72%
Viszont. "Nem nezem egyutt veluk a tv-t" Na ez gaz. Orulnek, ha az en csaladom kevesebb tv-t nezne, nemhogy kenyszeriteni hogy egyutt nezzuk....
2010. júl. 2. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
50%

Vicces, hogy egyesek nem ismerik a képernyő-billentyűzetet.

Képzeld, én is azzal írok, mert beleöntöttem a kávét a billentyűzetbe.. :D

2010. júl. 2. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!