Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha az anyám őrült?

Mit tegyek, ha az anyám őrült?

Figyelt kérdés

Anyám egy őrült. Folyamatosan bánt, megaláz, nem törődik velem egyáltalán. Folyamatosan olyanokat mond, hogy k.rv@ vagyok, r.b@nc vagyok, senki nem szeret, stb..

Egy éve könyörgök neki egy normális farmernadrág miatt, mert amik vannak nekem, azokat kinőttem, vagy lyukasak.. És elég megalázó így iskolába járni..


Többször is mondta, hogy menjek el otthonról, de nincs hova mennem... Sokszor nem ad enni, nincs itthon semmi a hűtőben, de magának, meg az öcsémnek pizzát rendel, amiből én természetesen nem kapok.


Nem szeretnék családsegítőhöz fordulni, nem szeretnék nevelőintézetben élni.. De nem tudom, mit csináljak. Valaki tudna esetleg tanácsot adni?


16/L


2019. febr. 17. 10:28
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
100%
Pedig legalább a nevelőintézetben van kaja meg ruha...
2019. febr. 17. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
72%
Nem mellwsleg intézetből nem egy fillér nélkül fognak kidobni 18 évesen
2019. febr. 17. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
6%

Keress egy normális, érett, FÉRFIT!

Aki értékel és törődik veled, és akihez oda költözhetsz vagy bérel neked lakást/fizeti a koleszt.

2019. febr. 17. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
85%
#13 a nők többsége így szokott a rossz családból belemenekülni egy mégrosszabba
2019. febr. 17. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 A kérdező kommentje:

Próbáltam vele megbeszélni, de egyszerűen nem megy. Persze néha vannak jó napjai, olyankor szeret, meg minden.. De a többség ilyen.. Igazából olyan, mintha két személyisége lenne.


Fejérmegyében lakok, Pesthez viszonylag közel. Ennél többet nem szeretnék elárulni, ne haragudjatok.


Nem tudom, hogy hol találhatnék ilyen férfit, illetve nem is szeretnék kihasználni senkit. De köszönöm szépen a tanácsodat!

2019. febr. 17. 13:32
 16/29 anonim ***** válasza:
77%
Az ilyen emberrel nem lehet beszélni, tapasztalat. Amit tehetsz, hogy dolgozol, és a pénzt szigorúan a saját bankszámládra utaltasd, és ne kérj levélben bamkszámlakivonatot, hanem legyen internetbankod, mert az ilyen ember a pénzedre is rászállhat, vagy arra hivatkozva, hogy van pénzed, nem lát el, esetleg utcára tesz.
2019. febr. 17. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
47%
Komolyan azt tanácsolja valaki, hogy öreg, pénzes palira hajtson? Eszem megáll. Ez inkább egy elégedetlen, hisztis tini kirohanása. Meghallgatnám anyucit és öcsikét, te hogy viselkedsz...
2019. febr. 17. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
88%
Vigyázz kérdező,mindig láss túl az ilyeneken akik a könnyebb élet ilyes fajta igéretével csábitgatnak. 16 éves vagy,csak is a tanulással tudsz kitörni,nem azzal ha vén állatokra pazarlod az idődet.
2019. febr. 17. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
98%
a kolesz a megoldás. Nyújtsd be az igényedet, hogy miért szeretnél hirtelen koleszba költözni, ha az igazgató megértő engedélyezi, hogy akkor is koleszba menj ha közel laksz a gimihez. A másik kezdj el diákmelózni(már elég nagy vagy hozzá) és az ebből szerzett pénzt bankba tedd, hogy anyukád ne tudja elvenni. Vegyél belőle magadnak kaját(vagy olyan helyre menj dolgozni mint mcdonalds stb. ahol kaját is kapsz) és ha anyád kérdi honnan van az új nadrág stb. mondd azt hogy osztálytársad megsajnáld és odaadta az ő egyik kinőtt gatyáját. Lassan válj le róluk és bírd ki a két évet addig pedig tanulj sokat, hogy egy messzi egyetemre mehessél koleszba az újabb pár boldog év számodra és addig gyűjthetsz lakásra diákmelóval stb.
2019. febr. 17. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:

Keres valami diákmelót ha több pénze lesz kevesebb a hiszti

Nem mintha ez felmentés lenne csak nyugisabb lesz a hangulat

2019. febr. 17. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!