Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem örült az anyám,...

Miért nem örült az anyám, hogy kaptam munkát?

Figyelt kérdés

Júniusban átmentem levelezőre az egyetemen, egyből elkezdtem munkát keresni, idáig nem találtam, most kaptam egy jó helyet és nem is örül neki.

Eddig elmondott mindenféle naplopónak, hogy nem akarok dolgozni, én hiába magyaráztam neki, hogy nagy a munkanélküliség, nem úgy megy, hogy sorban állnak az emberért, most meg, hogy találtam semmi öröm, semmi.


2013. aug. 29. 20:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Azért, mert neki ez a minimum, természetesnek tartja. Én anyukám és vőlegényem anyukája is ilyen. Nekem suliban voltak ilyenek, ha ötöst hoztam (azokból a tárgyakból is, amikhez nem értettem), az a természetes, ha rosszabbat, akkor utolsó senki. Vőlegényemet meg ugyanúgy, mint téged, miért nincs munkája, amikor meg van, az szar. Mondjuk ő idősebb is, anno kb. az volt, hogy kijött vki egy tetves technikumból, és tessék, itt egy állás, fiam, sőt még válogathatsz is, és nem képes felfogni, hogy ma már nem gy mennek a dolgok, és örülhet vki, aki munkát talál. Persze nyilván azért nem talált vőlegényem, mert nem akart keresni. De most, hogy van, az semmi.
2013. aug. 29. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Talán mert így nem tud majd elhordani mindenféle naplopónak. :D
2013. aug. 30. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

lehet, hogy azért, mert azt szeretné, ha olyan munkát kapnál, ahol továbbfejlesztheted a tehetségedet, a tudásodat.

A barátnőm, amikor lediplomázott, 3 hónappal később kapott adatrögzítős munkát, ami ugyan uncsi, de örült, hogy van munkája. Az anyja folyton azzal panaszkodott, hogy diplomás lánya van és adatrögzítős. Ő azt akarta, hogy a barátnőm olyan munkát találjon, aminek köze van a diplomájához, de ő hiába mondogatta, hogy nagy a munkanélküliség. Azt is hiába mondta, hogy közben titokban keresi is azt az állást, amit ő szeretne, de nem könnyű. De ezt az anyja nem értette meg. Végül nagy nehezen talált olyat, aminek köze volt a diplomájához, egyből örülni kezdett az anyja, hogy végre van munkája. Erre a barátnőm mondta, hogy korábban is dolgozott, csak ő ezt nem akarta beismerni.

2013. aug. 31. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!