Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az elöbb szájon vágott anyám...

Az elöbb szájon vágott anyám és nem tudom miért kaptam! Leirtom mi történt, vélemény?

Figyelt kérdés

1+fél szobás lakásunk van. A tesómmal.

mi vagyunk a nagyszobába anyukám és az élettársa a fél szobába.

Én olvastam,tesómmal tv-zett mikor hívtak telefonon.

Mivel már már régóta vártam ezt a hívást(munka) szóltam hogy halkítson,erre direkt felhangosította 100asra. Kimentem a konyhába és ott vettem fel. Anyám óbégat h tegyem le a telefont mert nem hallja a tv-t,mivel nem tettem le ős is felhangosította a tv-t. Az élettársa üvölt h nagyon hangos,tesóm is üvölt h anyám halkítson mert ő mást néz ls nem hall,anyám úgy szintén.

Én nem értettem semmit így mondtam a hogy majd holnap felfogom hívni. Miután lettem már én is ideges voltam így kiabáltam h " le tettem ba.szátok meg,lehet örülni h sose lesz munkám és nem tudok megszabadulni ilyen bunkó társaságtól.

Erre anyám kijön a szobából szájba vág,és azt mondja ne merjem megkérdezni h miért kaptam.

Én meg azóta is csak lesek.

Szerintem nem én voltam az aki kezdte ezt a bunkózást,és akkor még én vagyok szájba verve.


2012. jan. 14. 20:00
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
95%
Azért kaptad, mert anyukád tévesen úgy gondolja, hogy tze vagy a szemtelen, holott ő a hibás. Nem érdemelted meg.
2012. jan. 14. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
95%

Idióta családod van. Ennyi erre az indok.

Remélem megkapod azt a munkát és el tudsz majd költözni!

2012. jan. 14. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Anyád 1 idióta és remélem minél hamarabb találsz 1 jó melót hogy le lépj.
2012. jan. 14. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

remek a nő aki adta volna a munkát most hívott h holnap ne hívjam mert nem ér rá,majd ő keres.

Leshetem mikor fog keresni,ő is biztos halotta az óbégatás ami nálunk ment

2012. jan. 14. 20:08
 5/15 A kérdező kommentje:
Tudom,de ideges voltam. Igy is mindig csak csesztetnek h mikor lesz már munkám,bezzeg tesóm nem munkakerülő(neki van meloja),meg senkia családban,csak én vagyok link alak. Mikor meg összejönne vmi,akkor direkt üvöltöznek h sehol ne tudjam felveni a telefont
2012. jan. 14. 20:11
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Én most hívnám vissza a munkaadót.
2012. jan. 14. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
menj ki a folyosóra, és hívd vissza!
2012. jan. 14. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

már irt sms-t h majd ő keres

meg ha a lépcsőházban beszélek ott aztán tényleg mindent hall a szomszéd annyira visszhangzik.

Az ordítozást is halotta át is dörömbölt

2012. jan. 14. 20:19
 9/15 anonim ***** válasza:
79%
Idegességedben mondtál ezt-azt, egyébként totál érthető módon. Nem érdemelted meg. Anyukád türelmetlen és önző volt és még neki állt feljebb. Remélem megkapod a munkát!
2012. jan. 14. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
A családod retardáltak gyülekezete. Mekkora barmok már, hogy munkaügyben telefonálsz, erre üvöltöznek, mint a cigányok.
2012. jan. 14. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!