Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Végképp nem értem hogy mi...

Végképp nem értem hogy mi lesz! Vélemény?

Figyelt kérdés

Tegnap a barátommal beszéltem telefonon, mondja hogy fél hogy nem lesz jó az ajándék,amit kapok és ebben csak én tudnék segíteni, de ő úgysem mondja el hogy mi az hiába kérdeztem.

Felhozta hogy az apukája gyűrűje hanyas meg jó rá, meg hogy na és az enyém hanyas lehet.Itt még nem is sejtettem hogy mire mondja, egyszer csak elszólta magát hogy az én ujjam kicsi :) mondom mit mondtál?? Meg hogy mit kapok gyűrűt? Elkezdi nem azt mondta,és nem azt kapok, és ne is éljem bele magam, még meg is esküdött hogy nem gyűrű lesz az ajándék.És ne lepődjek meg majd mert nem az lesz.Igazság az hogy elkeseredtem, mert már annyira beleéltem magam, állandóan csak azt hajtotta pár hónappal ezelőtt hogy karácsonykor szeretné megkérni, na meg hogy igen-t mondanék-e :( már meg kiderül hogy nem.


2011. dec. 19. 10:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Vagy csak béna titoktartó, de középkategóriás hazudozó :)

Azért még ne vesd el a reményt, de ne is éld bele magad:)

2011. dec. 19. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Szerintem csak hazudott:)
2011. dec. 19. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
mármint??????????
2011. dec. 19. 10:30
 4/14 anonim ***** válasza:

Szerintünk gyűrűt kapsz és a telefonban hazudozott.

Bár nem a legjobb hazudozó. Tipikus magyarázkodós hazug :D

Nekem úgy megy, mintha olvasnám, szemrebbenés nélkül :D Sosem jönnek rá az ajándékaimra :D


De mondom,a biztonság kedvéért ne éld bele magad :)

2011. dec. 19. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Szerintem lesz gyűrű... én is letagadnám a dolgokat ha véletlen elszólnám magam:)

Mind1,majd meglátod:)

2011. dec. 19. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
szerintem gyűrű lesz...miért kérdezné az új méretedet??bár lehet kesztyűt akar venni:D
2011. dec. 19. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Áhhh szerintem isss de nem baj majd úgy teszek aki meglepődik :P
2011. dec. 19. 10:33
 8/14 anonim ***** válasza:

Egyébként ritka gyökér a tag :D

Bazzeg szóbahozza az ajándékot és kétszeresen szólja el magát :D (Már az első utalásból le kellett volna essen).

Szóval elképesztő, ezt annak tudom be, hogy izgul, ez is az elméletünket igazolja :DDD

2011. dec. 19. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

nem akarom bántani a barátod de elég béna, ha meg akarná kérni a kezed és a gyűrűd méretét akarja megtudni akkor már előtte az ujjacskádat kellett volna nézegetni-e és méregetni. Ha viszont nem most akarja megkérni a kezed akkor nyíltan rákérdezhetett volna és mikor rá szánja magát a dologra akkor pontosan tudná.



Ha meg azt mondta hogy karácsonykor meg akarja kérni a kezed akkor lehet, hogy mégis csak megkéri, de így nem lesz meglepetés mert számítasz rá.

2011. dec. 19. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Miért akarod ennyire tudni? Már csak pár nap, míg kiderül, legyél türelmesebb :)
2011. dec. 19. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!