Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet az, hogy sokan már...

Hogy lehet az, hogy sokan már 15-20 évesen megtalálják az igazit akivel családjuk lesz pl?

Figyelt kérdés
Sok ismerősöm van akik összejöttek a párjukkal a gimis évek alatt, vagy az egyetem 1-2 éveiben, és 5-10-15 éve együtt vannak. Ennyire szerencsések, hogy rögtön kb az első párjuk az igazi lett?
2011. dec. 17. 13:17
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
50%
hát ezt én is inkább a szerencsére fognám, hogy megtalálták akivel sok éve együtt vannak.
2011. dec. 17. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
63%
Igen, van, aki ilyen szerencsés. De egy házasság 30 év múlva is tönkremehet, úgyhogy sosem lehet tudni.
2011. dec. 17. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
85%
Jó karma, sors, szerencse... Én lassan leélem az életem, mégse találtam még meg.
2011. dec. 17. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
85%
Hát a jó portéka hamar elkel, a többiek válogatnak a maradékból(én is a maradékból).:D
2011. dec. 17. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
84%

En 17 és fél éves voltam,amikor megismertem a férjemet.

Talan, mert ebben a korban még nem nagyon van kapcsolata (sok)az embereknek és kitartanak egymas mellett.

2011. dec. 17. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
84%

16 évesen találkoztam a férjemmel, ő akkor volt 18 éves. 15 éve együtt vagyunk, ebből tíz éve házasok.

Szerintem nálunk pl az is közrejátszik, hogy lényegében kicsit együtt nőttünk fel, sok szokásunk azután alakult ki véglegesen hogy együtt voltunk, és mivel a másik is ott volt, így nem hagytuk figyelmen kívül. Szóval én erre gondolok, hogy emiatt maradnak tovább együtt azok, akik gimiben jöttek össze. Később nehezebben alkalmazkodik az ember, én pl már el nem tudnék képzelni magam mellé egy másik férfit.

2011. dec. 17. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
76%

Én 16 évesen ismerkedtem meg a párommal, együtt dolgoztunk diákmunkásként egy cégnél. Azóta eltelt 8 év, és még mindig együtt vagyunk. Szerintem ez valamelyest szerencse kérdése is a mai világban.


24/L

2011. dec. 17. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
89%
Vannak emberek, akik kitartanak, megtartanak, alkalmazkodnak, csiszolódnak - mások meg mindig újat kajtatnak, jobbra vágynak. Mentalitás kérdése.
2011. dec. 17. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Én 16 voltam, a párom 17 amikor megismerkedtünk. emlékszem mindenki a szájára vett minket, hogy két hét és szakítunk. Persze akkoriban gyerekcipőben járt a kapcsolatunk, de mi nagyon komolyan vettük az egymásnak tett ígéreteinket. még csak 17 voltam, amikor megígértem, hogy a felesége leszek (nem eljegyzés, hanem egy nagyon mély beszélgetés után) és ehhez tartom is magam:) remélem Ő is:D

Jövőben költözünk össze, mert én idén végzek az egyetemmel. Én hálás vagyok a sorsnak, hogy ilyen korán ilyen "férfit" (akkoriban még fiút:)) rendelt mellém.


Szerencse kérdése is, de kell egy érzelmi, egy fejlettségi szint, amivel kezelni tudod azt amivel egy párkapcsolat jár...erre nem mindenki áll készen 16-17 évesen...


Emlékszem egyszer a párom (még az elején) azt mondta, hogy kicsit meg van ijedve, mert ezentúl értem is felelősséggel tartozik.- kevés 17 éves fiú mondana hasonlót. Úgyhogy én megtartom:)


Még nem vagyunk együtt 10 éve, de azért nagy útra készülünk mi együtt.



Más: valaki azt írja, 20-30 év múlva is el lehet válni. Persze, hogy el lehet, és akkor is el lehet válni 2 hónap után, ha már a 40. kapcsolatodat taposod. Ez nem függ a statisztikától, meg a számoktól.


22-L

2011. dec. 17. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
szerencsések? mert azok! bár én nem ismerek ilyeneket, most egyetlen egy ilyen se jut eszembe... bár én biztosan rossz helyen vagyok rossz időben a rossz emberekkel, mert az ilyen szívmelengető dolgok elkerülnek...
2011. dec. 17. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!