Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet az, hogy sokan már...

Hogy lehet az, hogy sokan már 15-20 évesen megtalálják az igazit akivel családjuk lesz pl?

Figyelt kérdés
Sok ismerősöm van akik összejöttek a párjukkal a gimis évek alatt, vagy az egyetem 1-2 éveiben, és 5-10-15 éve együtt vannak. Ennyire szerencsések, hogy rögtön kb az első párjuk az igazi lett?
2011. dec. 17. 13:17
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Hát igen, azért ehhez kell egy kis szerencse is, szerintem. Nekem is van ismerősöm, akik gimi elsőben ismerkedtek meg, és közel húsz éve együtt vannak. De a körömben az egyedüli eset, meg nem olyan gyakori dolog. Sok olyan 15-20 éves pár van, akik akkor el tudják képzelni egymással az egész életüket, de egy két éven belül vége a kapcsolatnak. Mindenesetre az ilyeneknek tényleg jó lehet a karmájuk. :)
2011. dec. 17. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Persze 30 év múlva is el lehet válni, tény.


Pl van egy ismerős házaspár akik "álompár" voltak, 18 volt a nő, 20 a férfi mikor összejöttek. Dúlt a szerelem, aztán a nő most 55, a férfi meg 57 éves és tavaly váltak el.


Vagy apukám és az első felesége. Gimi elsőben jöttek össze (elmondások alapján) álompár voltak a gimijükben, házasság, 2 gyerek, aztán 30 évesen már külön voltak, és ki nem állhatják egymást :) Mondjuk ha ők nem mennek szét, akkor én most nem lennék itt :)

2011. dec. 17. 19:17
 13/15 anonim ***** válasza:

Mert beérik azzal, akit talán először az útjukba sodor a sors. Ezt jó értelemben írom.


Már sokszor olvastam ezt a szöveget:

"Hát a jó portéka hamar elkel, a többiek válogatnak a maradékból"

Ezzel magát is minősíti valaki, mert aki válogat a "maradékból" az is egyedül van, tehát maradék.

Ahhoz, hogy valaki elfogadja ezt a tézist, hogy valaki ennyire lenézzen embereket, ahhoz nagyon egysíkú gondolkozás kell. Lehet egyedül igenis sok normális és jó külsejű ember. Van olyan, hogy sokáig nem találja meg valaki az igazán hozzá illő párt, van aki 20 évesen, van aki 25 és olyan is, aki 30, 40, vagy akár 50 évesen.


Jól írta valaki, attól, hogy megtalálta 20 éves korára, nem biztos, hogy 30 évesen is együtt lesznek. Akkor ők is selejtekké válnak?

2011. dec. 17. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Én tudok mondani ellenpéldát is.

A szüleim egy osztályba jártak ipari iskolában,mikor kikerültek onnan 17 évesen dolgozni,akkor jöttek össze.Nagy szerelem,21 évesen anyu megszült engem,27 évesen öcsémet.Egy évvel később apám lelépett,mert talált egy fiatalabbat.8 évig bírta.

Azóta apám már a harmadik feleségét fogyasztja,anyum meg egyedül van.

Ez szerencse kérdése, én vagyok most 25 de egy normálisat sem sikerült kifognom.

2011. dec. 18. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
ez mentalitás és hozzá állás kérdése..és persze hogy lét egyforma gondolkodású ember egymásra találjon..mert onnan már csak is rajtuk múlik a dolog..de egy jól működő kapcsolatot is el lehet ba.szni..
2011. dec. 19. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!