Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehetnek ilyen szülők,...

Hogy lehetnek ilyen szülők, akik elhagyják a gyereküket az új családjuk miatt?

Figyelt kérdés
Lent olvastam egy ilyen kérdést és teljesen felháborított! Hogy juthat el valaki odáig, hogy az új párja miatt elhagyja a gyermekét/gyermekeit és inkább új családot alapítson? Számomra ez felfoghatatlan, és még nem is érdekli, mi van a gyerekével.
2011. máj. 19. 15:09
 1/4 anonim ***** válasza:
A szomoru az, hogy meg az uj csaladot is kepes elhagyni az ujabbert.
2011. máj. 19. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de láttam rá példát a saját családomban is. És a legszomorúbb, hogy most, hogy a gyerek felnőtt az anya azzal próbálja jóvátenni, hogy elhagyta, hogy mindent ráakaszt, de persze egy jó szót nem kap érte cserébe. Számomra is felfoghatatlan, de sajnos megteszik. Itt ráadásul nem is akarta magával vinni a gyereket! Jó volt neki úgy, hogy Apával maradt a kislány.
2011. máj. 19. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Te nyilván jobban szereted azt látni, ahogy az egymást már gyűlölő, együtt élni nem képes szülők alkotják a "szent családot". Hát, örülj, hogy te soha nem találkoztál még olyan helyzettel, amikor a LEGJOBB megoldás volt a válás...
2011. máj. 19. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem a válásról szólt a kérdés, olvasd el még egyszer. Hanem arról, hogy egy szülő ELHAGYJA a gyermekét és új családot alapít, amibe már a gyermek nem fér bele. Sajnos egyre több ilyet olvasok és engem ez teljesen ledöbbent.
2011. máj. 19. 20:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!