Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek azokról a...

Mi a véleményetek azokról a lányokról, akik házasságba menekülnek a családjuk miatt?

Figyelt kérdés

Pl. az apa részeges, nem hajlandó dolgozni, az anya tartja a családot de idegbeteg és a lány az iskola elvégzése után kapcsolatba, házasságba menekül, akár idősebb férfival, hogy odaköltözhessen.

Elítélitek?


2011. júl. 20. 22:22
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
68%
Nem. Egy ilyen családból én is kb bármi áron elmenekülnék.
2011. júl. 20. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
65%
Én egyáltalán nem! Ha valaki úgy látja, hogy neki ez az egyetlen kiút / neki így jó, akkor miért lenne elítélendő? Nem is értem... o.O Senkinek semmi köze hozzá!
2011. júl. 20. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
47%
Egyetértek előző.
2011. júl. 20. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem ítélem el,de ostobaságnak tartom. A házasság nem csodaszer. Ha nem szeretik egymást.ha a férj idősebb,akkor könnyen csöbörből vödörbe kerülhet.
2011. júl. 20. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim válasza:
75%
Énis mennék...mert nem birom...de nem vagyok biztos benne ,h jól tenném -e :(
2011. júl. 20. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
én is mennék. csak nincs kihez.
2011. júl. 20. 22:29
 7/25 anonim ***** válasza:
52%
Én is mennék. Méghozzá az anyagiak miatt (is). A családom nagyon rendes, nagyon szeretem őket, de nem tudják beosztani a pénzt. Egyszer jól élünk utána meg szinte nincs mit enni. A párom nem gazdag, de pont az ellentéte a szüleimnek: beossza a pénzt. Nos, ha két keresetet osztunk be szépen akkor nyugodtan meg lehet élni. És emellett ottvan a szeretet&szerelem... Erről se feledkezzünk meg.
2011. júl. 20. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
36%
az a véleményem, hogy az ég egy adta világon semmi közöm mások magánéletéhez és nem is érdekel ;)
2011. júl. 20. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
50%
KÉnyszerhelyzetben van.
2011. júl. 20. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
86%
Semmilyen véleményem nincs. Max.nagyon okos, jó tanácsokat adunk majd nekik itt, amikor ki vannak akadva attól, hogy 1-2 gyerekkel a nyakukban szar a kapcsolatuk, boldogtalanok, reménytelenek,utálják, és unják az életüket, mert esélyük sincs változtatni rajta. Mindenki jó valamire, ha másra nem, elrettentő példának.:-))
2011. júl. 20. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!