Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Végképp nem értem hogy mi...

Végképp nem értem hogy mi lesz! Vélemény?

Figyelt kérdés

Tegnap a barátommal beszéltem telefonon, mondja hogy fél hogy nem lesz jó az ajándék,amit kapok és ebben csak én tudnék segíteni, de ő úgysem mondja el hogy mi az hiába kérdeztem.

Felhozta hogy az apukája gyűrűje hanyas meg jó rá, meg hogy na és az enyém hanyas lehet.Itt még nem is sejtettem hogy mire mondja, egyszer csak elszólta magát hogy az én ujjam kicsi :) mondom mit mondtál?? Meg hogy mit kapok gyűrűt? Elkezdi nem azt mondta,és nem azt kapok, és ne is éljem bele magam, még meg is esküdött hogy nem gyűrű lesz az ajándék.És ne lepődjek meg majd mert nem az lesz.Igazság az hogy elkeseredtem, mert már annyira beleéltem magam, állandóan csak azt hajtotta pár hónappal ezelőtt hogy karácsonykor szeretné megkérni, na meg hogy igen-t mondanék-e :( már meg kiderül hogy nem.


2011. dec. 19. 10:20
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Szerintem lesz gyűrű. :)


De leírod majd, hogy az volt-e? =)

2011. dec. 19. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

bocsi de a barátod is nagyon bénán csinálta de te is? miért nem hagyod már szegényt, egyértelműen elszólta magát te meg teljesen ráakaszkodsz, h kérjél máááár meg. Itt is hisztizel amikor te magad is tudod h meg fog kérni. Komolyan, mit kell így rágörcsölni? hány éves vagy 18?

bocsi a bunkó kommentért, nem szoktam ilyeneket írni, de a nyavalygós viselkedésed felhúzott. ne haragudj...

2011. dec. 19. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

nem lesz gyűrű, ne éldd bele magad.


az anyjának vagy a nővérének akar gyűrát venni, csak nem tudja a méretet.


Neked tuti nem.



(még mielött negatívot adnátok, ezt jó szívből mondom ;-)

2011. dec. 19. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Biztos nem lesz gyűrű mert mondta is hogy ne is éljem bele magam mert koppani fogok 3 dolgot kapok, de mindig mást mondott ma :/
2011. dec. 19. 20:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!