Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha az anyám őrült?

Mit tegyek, ha az anyám őrült?

Figyelt kérdés

Anyám egy őrült. Folyamatosan bánt, megaláz, nem törődik velem egyáltalán. Folyamatosan olyanokat mond, hogy k.rv@ vagyok, r.b@nc vagyok, senki nem szeret, stb..

Egy éve könyörgök neki egy normális farmernadrág miatt, mert amik vannak nekem, azokat kinőttem, vagy lyukasak.. És elég megalázó így iskolába járni..


Többször is mondta, hogy menjek el otthonról, de nincs hova mennem... Sokszor nem ad enni, nincs itthon semmi a hűtőben, de magának, meg az öcsémnek pizzát rendel, amiből én természetesen nem kapok.


Nem szeretnék családsegítőhöz fordulni, nem szeretnék nevelőintézetben élni.. De nem tudom, mit csináljak. Valaki tudna esetleg tanácsot adni?


16/L


2019. febr. 17. 10:28
1 2 3
 1/29 anonim válasza:
23%
Hívj ördögűzőt.
2019. febr. 17. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
91%
2 évet valahogy még kihúzol, aztán munkába állsz és elköltözöl. Vagy ha olyanok a tanulmányi eredményeid, akkor elmész más városba főiskolára koleszba.
2019. febr. 17. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
22%

És mi van veled?


Mert itt MINDIG a szülő a rosszgonoszaljasféreggechy, és a gyerek MINDIG a NAGY SZENT!

2019. febr. 17. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
71%

kedves burokbannevelkedett utolsó ez a mai valóság.

elvileg minden 3. gyereket bántalmaznak szexuálisan is , de persze az ilyen kérdéseket is lekamuzzátok rögtön.

2019. febr. 17. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
45%

4.-nek.


Azt vágod ugye, hogy pl. a gyámügy vagy a bíróság is megkérdezné ezt tőle, ha oda fordulna? Ott sem úgy megy, hogy bemegy a gyerek, megmondja, hogy apu bunkó, és máris indul az eljárás! Tudod, az érme, meg az oldalai.

2019. febr. 17. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:
Én körülbelül egy éve már visszaszólok neki, megvédem magamat, ha ütni akar. Itthon nem segítek sokat (régen ez máshogy volt, bármit megcsináltam amit kért) de már egyszerűen nem akarok neki jót tenni. Elvégre, teljesen mindegy, mennyire próbálkozok, ugyanaz a vége. Múltkor azért hordott le minden k.rv@nak, mert megkérdeztem, hogy mi lesz a kaja....
2019. febr. 17. 11:39
 7/29 anonim ***** válasza:
93%
Nincsen neked apukád?
2019. febr. 17. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
Nincs. Vagyis természetesen van, de nem kér belőlem, mert másik családja van
2019. febr. 17. 11:59
 9/29 anonim ***** válasza:
73%

Melyik városban vagy településen laksz?!


Diákmunka esetleg?

2019. febr. 17. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
86%

Megkérdezted már valaha tőle, miért viselkedik így? Az öcséd nem áll melléd?

Anyukád biztos nem normális, valamiért nem szeret, vagy téged hibáztat az elszúrt élete miatt. Ezeket helyre kell tenni, letisztázni, persze nem üvöltve, mert az sehova nem vezet. Akár írd le neki egy levélben, mit élsz át nap mint nap, hátha az jobban eljut a tudatáig.

2019. febr. 17. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!