Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most mit tegyek? Anyukám meg...

Most mit tegyek? Anyukám meg fog ölni!

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nagy bajban vagyok! Az történt, hogy múltkor voltam az egyik osztálytársamnál és valami internetes játékkal játszott.

Nekem is megengedte, hogy játszak vele, amíg ő elment a boltba. Ekkor történt a baj! Én cserélgettem a piacon, hogy minnél többet tudjon építeni. De amikor visszajött, mérges lett, mert ezneki sok aranyba került, amit úgy kell pénzért venni. Én ezt nem tudtam.

És most azt mondta, hogy vegyem neki vissza az ezüstjeit, adott egy telefonszámot meg egy kódot és ez az üzenet 1000 forint. De nekem nincs pénzem, telefon sincs a családban, mert szegények vagyyunk. Ez máár 2 hete történt és azt mondta, hogy mostmár nem fog tovább várni, hanem az anyukámhoz fog menni.

Most mit tegyek? Sehogy se tudom elküldeni azt az üzenetet, de azt sem akarom, hogy anyukám megtudja, mert akkor nagyon szomorú lenne és mérges. Biztos nagyon elverne. Tudjátok anyukám nagyon sokat dolgozik azért, hoyg el tudjon tartani minket és van amikor így sem jut ételre. Nem tud ilyen sok pénzt kiadni a hülyeségem miatt. :(

Segítsetek kérlek! Mit csináljak? Hogy mondjam el neki?


2010. júl. 1. 10:02
1 2 3 4 5
 41/43 anonim ***** válasza:

Kamu!


Az árvasági segély minimum összege 26 ezer forint, ehhez jön a családi pótlék, ami 12 ezer körül van, ha jól tudom, szóval ha 65-öt keres, akkor ez még hozzájön. 48ezer kiadás mellett ennyi pénzből, ha szűkösen is, de simán el lehet élni.

2010. júl. 2. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 anonim ***** válasza:
Ha nagyon szegények lennétek,még internetre sem jutna.:)
2010. júl. 12. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 anonim ***** válasza:
nem otthol netezik, de sztem is kamu, mint már írtam 1*.
2010. júl. 12. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!