Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most mit tegyek? Anyukám meg...

Most mit tegyek? Anyukám meg fog ölni!

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nagy bajban vagyok! Az történt, hogy múltkor voltam az egyik osztálytársamnál és valami internetes játékkal játszott.

Nekem is megengedte, hogy játszak vele, amíg ő elment a boltba. Ekkor történt a baj! Én cserélgettem a piacon, hogy minnél többet tudjon építeni. De amikor visszajött, mérges lett, mert ezneki sok aranyba került, amit úgy kell pénzért venni. Én ezt nem tudtam.

És most azt mondta, hogy vegyem neki vissza az ezüstjeit, adott egy telefonszámot meg egy kódot és ez az üzenet 1000 forint. De nekem nincs pénzem, telefon sincs a családban, mert szegények vagyyunk. Ez máár 2 hete történt és azt mondta, hogy mostmár nem fog tovább várni, hanem az anyukámhoz fog menni.

Most mit tegyek? Sehogy se tudom elküldeni azt az üzenetet, de azt sem akarom, hogy anyukám megtudja, mert akkor nagyon szomorú lenne és mérges. Biztos nagyon elverne. Tudjátok anyukám nagyon sokat dolgozik azért, hoyg el tudjon tartani minket és van amikor így sem jut ételre. Nem tud ilyen sok pénzt kiadni a hülyeségem miatt. :(

Segítsetek kérlek! Mit csináljak? Hogy mondjam el neki?


2010. júl. 1. 10:02
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
100%
Te ne aggódj semmiért, mert nem a te hibád, hogy ő otthagyott a játékkal. Egy fillért se fizess, ha pedig spicliskedik anyádnál, csak mondd el, hogy te nem tehetsz az egészről, ő engedte meg, hogy játssz vele.
2010. júl. 1. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
100%

Nincs amit elmondjál, csak szivat az ismerősőd. Mond meg neki, h vegye meg ő! Én azt is mond meg h menjen nyugodtan az anyukádhoz.

Nem értem h milyen játék, de nem hiszem h igaz volna ez.

2010. júl. 1. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
40%
Hogyhogy van interneted, ha ennyire szegények vagytok...? Kamu szagú a dolog, de ha igaz is, ne fizess, az ő hülyesége, minek hagyott egyedül téged...
2010. júl. 1. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
Haggyad had menjen anyukádhoz, ebböl nem lesz semmi szerintem, nem fog menni, nyugi, ilyen hülyeségért, összeveszni, meg áll az eszem, máskor ne haggyon ott ! Az ö büne, h nem magyarázta el neked mit hogyan kell csinűlni.
2010. júl. 1. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 A kérdező kommentje:

Ez az a játék: [link]

Nem hazudott, mert láttam, amikor onnan másolta ki a telefonszámot

2010. júl. 1. 10:10
 6/43 A kérdező kommentje:
Nekünk nincs internetünk, barátnőmnél vagyok.
2010. júl. 1. 10:12
 7/43 anonim ***** válasza:
100%
hagyjuk már a szegényeknek nem lehet internetje dumát, munkáltató: internet utalvány ;)
2010. júl. 1. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 A kérdező kommentje:
segítsetek! nagyon félek anyukámtól :(
2010. júl. 1. 10:25
 9/43 anonim ***** válasza:

összesen mennyi pénzről van szó?

Egy ezres?

Vagy mennyi?

2010. júl. 1. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
100%

hogyan segítsünk még? fizessük ki helyetted?

mond meg anyukádnak mi történt, lehet bosszús lesz de mást mit tudsz csinálni? azzal az ismerősöddel meg ne foglalkozz többet szerintem... "majd én behajtom rajtad azt az ezer forintot!" ez hülye. ne foglalkozz vele. anyukádnak meg mond meg hogy nem tehetsz róla mert nem mondta előre, és hogy nem kell se neki se neked fizetni egy petákot se. asszem ennyi.

2010. júl. 1. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!