Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most mit tegyek? Anyukám meg...

Most mit tegyek? Anyukám meg fog ölni!

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nagy bajban vagyok! Az történt, hogy múltkor voltam az egyik osztálytársamnál és valami internetes játékkal játszott.

Nekem is megengedte, hogy játszak vele, amíg ő elment a boltba. Ekkor történt a baj! Én cserélgettem a piacon, hogy minnél többet tudjon építeni. De amikor visszajött, mérges lett, mert ezneki sok aranyba került, amit úgy kell pénzért venni. Én ezt nem tudtam.

És most azt mondta, hogy vegyem neki vissza az ezüstjeit, adott egy telefonszámot meg egy kódot és ez az üzenet 1000 forint. De nekem nincs pénzem, telefon sincs a családban, mert szegények vagyyunk. Ez máár 2 hete történt és azt mondta, hogy mostmár nem fog tovább várni, hanem az anyukámhoz fog menni.

Most mit tegyek? Sehogy se tudom elküldeni azt az üzenetet, de azt sem akarom, hogy anyukám megtudja, mert akkor nagyon szomorú lenne és mérges. Biztos nagyon elverne. Tudjátok anyukám nagyon sokat dolgozik azért, hoyg el tudjon tartani minket és van amikor így sem jut ételre. Nem tud ilyen sok pénzt kiadni a hülyeségem miatt. :(

Segítsetek kérlek! Mit csináljak? Hogy mondjam el neki?


2010. júl. 1. 10:02
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
Jaj Istenem, ez már világosan kamu...
2010. júl. 1. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:

Ez kamu.

Vagy te egy nagyon buta kislány vagy.

2010. júl. 1. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 A kérdező kommentje:

Ez nem kamu. Látszik, hogy ti el se tudjátok képzelni, hogy milyen itt az élet. Én azért írtam ide, mert reméltem, hogy választ kapok a kérdésemre, de ti ehelyett, csak vádaskodtok és hazugnak hisztek. :(

Miért lennék buta?

2010. júl. 1. 18:02
 34/43 anonim válasza:

Azért mert nem hinném, h Te több mint 300-szor megcsináltad vna ezt..átver téged.. vagy k*rva messzi van az a bolt..


17:38-as voltam.

2010. júl. 1. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 A kérdező kommentje:
Neki 37 aranya volt, nem 1000. Ebből megmaradt 4.
2010. júl. 1. 18:20
 36/43 anonim ***** válasza:

Anyu, kérlek ülj le, mondanom kell valamit.

Emlékszel, múltkor átmentem a Pisiékhez, és játszottunk a számítógéppel. Ő lement a boltba, és mondta, hogy játsszak nyugodtan én is, megmutatta, mit hogyan kell. Mikor visszajött, nagyon mérges lett, és azt mondta, hogy ez neki igazi pénzbe kerül, úgyhogy fizessek neki 1000 Ft-ot. Utána néztünk, és nem hazudott, de én nem tudtam és korábban nem is mondta. Kérlek szépen, ne haragudj rám, csak játszani szerettem volna, és mivel nem szólt, eszembe sem jutott, hogy ez neki pénzbe került. Tudom, hogy rengeteget dolgozol, hogy legyen mit ennünk, és nem akartam, hogy még nehezebb legyen neked. Nagyon szeretlek, és el sem tudom mondani, mennyire bánt a dolog. Sajnálom!

Beszélek Pisti anyukájával, elmondom neki, hogy mi történt, és megkérem, hadd fizessem ki részletekben, amit levonhatsz a zsebpénzemből/kajapénzemből.

2010. júl. 1. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 A kérdező kommentje:

Köszönöm az utolsónak. Sajnos nem tudja levonni a zsebpénzemből, mert nekem olyan nincs. Anyukám 65000 forintot keres és ebből 48000 forint a kiadás. A többiből kell megélnünk egész hónapban. De valahogy megprobálom elmondani neki.

Ennyi idősen dolgozni elmeehetek?

2010. júl. 1. 18:36
 38/43 anonim ***** válasza:

Nem mehetsz :S

És ketten éltek a maradandó pénzből? Vagy ott vannak a nagyszüleid is/apukád/testvére(i)d?

2010. júl. 1. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 A kérdező kommentje:
Ketten élünk anyukám és én. Apukám még kiskoromban meghalt. :(
2010. júl. 1. 18:52
 40/43 A kérdező kommentje:

Mostmár haza kell mennem.

Sziasztok!

2010. júl. 1. 19:53
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!