Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit kéne tennem?...

Szerintetek mit kéne tennem? Utálom az Anyósomat!

Figyelt kérdés
Anyósom igazából soha nem szeretett engem.Az egyetlen gyereke a férjem.Szerintem nagyon erős benne az anyai féltékenység.Az elmúlt években 3-4 havonta találkoztunk egy egy délután,mert külföldön éltünk.Telefonon soha nem volt hajlandó velem beszélni,pedig én nem bántottam soha!Nemrég született a lányunk,akit meg sem mert fogni.Meg volt sértődve,mert nem tudta,hogy mit csináljon a gyerekkel,mikor sír,és ezért is én voltam a hibás,mert nem mellékeltem használati utasítást,mielőtt eljött megnézni.Mikor hazaköltöztem a lányommal,akkor elmentünk hozzájuk (akkor még a férjem is itthon volt)Éjjel fél 11 -kor fogtam a 4 hónapos gyereket,és indultam vele Anyukámhoz (120 km),mert kidobott minket.Kicsit összekaptunk a férjemmel,anyósom beledumált,és rámkiabált mindent.Akkor persze én sem hagytam magam,és visszadumáltam neki,mert hülyeségeket beszélt.Elzavart onnan.Most lesz a kislányom keresztelője,ahol Ők is meg akarnak jelenni.Már írt egy emailt,hogy a keresztelőn megbeszélünk mindent.Na én úgy gondolom,hogy nem ez a megfelelő alkalom erre.Nem akarok ott cirkuszt.De van bennem is hiba.Nagyon haragtartó vagyok,és nem tudok megbocsátani.Most látni sem bírom,pedig ez 3 hónapja volt,és azóta nem is beszéltünk.A gyerekhez sem jön.Szerintem nem is érdekli.Sajnos nem vagyok jó színésznő,így nem tudok senkivel elvigyorogni,akit gyűlölök.Már görcsbe van a gyomrom a keresztelő miatt.Szeretnék rajta túl lenni,pedig anno annyira vártam,mert olyan jó kis családi esemény.Mit csináljak az anyósommal?
2010. júl. 1. 08:38
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Oh, olyan mint nálunk. Én kedvelem az anyósom, aranyos és imádja a babát, velem se piszkálódik. Viszont az apósom élve elásnám. Egyfolytában iszik s lenéz mindenkit aki nem olyan mint ő. Anyóst ezért néha sajnálom de igazán nem hat meg mivel totálisan elfogadják őt akár milyen p@raszt mivel "tudod milyen". Sok nagyon alpári, sértő és megalázó dolgot mondott, a fél éves unokáját se látta még mert nem érdekli.

Mikor a keresztelő volt már betelt a pohár s párom megmondta nem akarjuk látni. Persze a családja (anyós + párom tesói) meginvitálták lesz@rva mit mondtunk s addig dumáltak neki míg eljött. Köszönni se köszönt, a gyerekre se nézett csupán annyit volt képes hozzáfűzni én milyen kövér vagyok s a keresztanyát kelet volna megfektetni a férjemnek. De a kislányt is leszólta mondván biztos már oviban megd.gják. :P Ezek után szerintem te is elleszel nélkülük.

2010. júl. 1. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Én a problémátok okát akkor is csak a férjedben látom.Az Ő anyáról van szó,neki kellene a sarkára állnia vele szemben,és a családja békéjét téged a feleségét megvédeni.Ha az én anyám lenne ilyen hatással a családi életünkre az az én hibám lenne ha hagynám,ha a férjem anyja,akkor az Ő hibája.Mindenki tegye rendbe a saját szüleit!Olyan nincs,hogy nem tudja,hacsak nem helyezi a családja elé őket.Ha igen,akkor a bajok nem kicsinyek,az illető nem tudja a fontossági sorrendet.

Vannak ilyen beteg anyukák,akik minden képen meg akarják mutatni,hogy az ő kicsi gyerekükre még mindig ők vannak a legnagyobb hatással.A baj,hogy ezt úgy akarják megmutatni,hogy a családjuk ellen uszítják őket.A még nagyobb baj,ha a gyerek még valóban anyuci kisfia,és meg tudja vele tenni akárcsak 5 évesen,úgy tudja befolyáslni.

2010. júl. 1. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Jaj,ugyan már!Régi kérdés de írnom kell!Nem szentségesebb dolog a nagyszülőség,mint a szülőség.Kibírja az a gyerek,ha nincsenek nagyszülei,szülei legyenek és békében éljenek(anyós miatt hiúsul meg)az a lényeg!Az aztán tényleg kell a gyereknek,hogy olyan nagymamája legyen,aki képes még az anyja ellen is hangolni ha olyan kedve van!!!ÁÁÁÁÁÁÁÁ,de mérges lettem!Hogy én is mennyi idegességtől,rágódástól,keserűségtől és könnytől kíméltem volna meg magam,ha nem lenne anyósom!!!
2010. dec. 2. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!